PTT 1. Lig'de görünüm
21 Eylül 2014 Pazar 21:28 - Son Güncelleme 21 Eylül 2014 Pazar 21:30Üç maçı da kazanan Osmanlıspor, liderliğini sürdürdü.
PTT 1. Lig'de 3. hafta mücadelesi iki maçla tamamlandı.
Günün ilk maçında Şanlıurfaspor, sahasında Elazığspor ile 1-1 berabere kaldı. Haftanın son maçında Adana Demirspor, konuk ettiği Albimo Alanyaspor'u 3-1 yendi. Antalya ekibi, bu sonuçla ilk mağlubiyetini aldı.
İzmir temsilcisi Karşıyaka'yı dün oynanan maçta 3-1'lik skorla geçen Osmanlıspor, üçte üç yaparak 9 puanla liderliğini sürdürdü.
Ligde alınan sonuçlar, puan durumu ve 4. haftanın programı şöyle:
-Sonuçlar-
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor: 1-1
Manisaspor-Kayserispor: 2-1
Osmanlıspor-Karşıyaka: 3-1
Bucaspor-Giresunspor: 1-1
Orduspor-Antalyaspor: 1-4
Samsunspor-Boluspor: 3-2
Altınordu-Denizlispor: 1-1
Şanlıurfaspor-Elazığspor: 1-1
Adana Demirspor-Albimo Alanyaspor: 3-1
-Puan durumu-
Takımlar | O | G | B | M | A | Y | AV | P | |
1. | OSMANLISPOR | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 9 |
2. | ANTALYASPOR | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 7 |
3. | ADANA DEMİRSPOR | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 |
4. | ALBİMO ALANYASPOR | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 6 |
5. | DENİZLİSPOR | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 5 |
6. | BOLUSPOR | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 4 |
7. | SAMSUNSPOR | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 |
8. | Ş.URFASPOR | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 |
9. | KAYSERİSPOR | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 |
10. | KARŞIYAKA | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4 |
11. | GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 |
12. | ORDUSPOR | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 |
13. | MANİSASPOR | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 8 | -6 | 3 |
14. | BUCASPOR | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2 |
15. | ALTINORDU | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2 |
16. | GİRESUNSPOR | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 2 |
17. | ADANASPOR | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1 |
18. | ELAZIĞSPOR | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 1 |
-Program-
27 Eylül Cumartesi:
14.00 Denizlispor-Osmanlıspor (Denizli Atatürk)
19.00 Adanaspor-Manisaspor (5 Ocak Fatih Terim)
28 Eylül Pazar:
14:00 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)
16.00 Giresunspor-Altınordu (Giresun Atatürk)
18.30 Antalyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)
18.30 Kayserispor-Samsunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Albimo Alanyaspor-Bucaspor (Alanya Oba)
29 Eylül Pazartesi:
19.00 Elazığspor-Orduspor (Elazığ Atatürk)
19.30 Karşıyaka-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)
İLGİLİ VİDEOLAR
SICAK GELİŞMELER
- 30 haftada 45 sarı, 1 kırmızı kart
- Zeynep Gültekin şampiyonluk için kolları sıvadı
- Barış Alper "dalya"ya hazırlanıyor
- Şampiyonluğun parolası aile ortamı
- "Sezon sonuna kadar kaybetmek istemiyoruz"
- Beşiktaş'ta Salih Özcan ve Patrick Schick gündemde
- Bundesliga'nın en çok değerlenen ismi Pavlovic
- Hawks, Celtics'i son saniye basketiyle geçti
- "Avcı'nın gözdesi Weghorst"
- Beşiktaş Emlakjet - Bourg maçı TRT SPOR'da