Spor Toto 3. Lig: Sonuçlar
01 Mart 2015 Pazar 16:21 - Son Güncelleme 01 Mart 2015 Pazar 16:47Spor Toto 3. Lig'de gruplarda 23. hafta karşılaşmaları tamamlandı.
Spor Toto 3. Lig 1. Grup
Tire 1922-Kızılcabölükspor: 0-1
Çatalcaspor-TUTAP Şekerspor: 1-0
Darıca Gençlerbirliği-Tuzlaspor: 1-1
Kırıkhanspor-Bursa Nilüferspor: 1-2
İstanbulspor-Gaziosmanpaşa: 3-0
Adliyespor-Batman Petrolspor: 0-2
1. Grup
Takımlar | O | G | B | M | A | Y | AV | P | |
1. | DARICA GENÇLERBİRLİĞİ | 23 | 13 | 9 | 1 | 33 | 12 | 21 | 48 |
2. | TUZLASPOR | 23 | 12 | 10 | 1 | 43 | 21 | 22 | 46 |
3. | ZONGULDAK KÖMÜRSPOR | 23 | 10 | 11 | 2 | 30 | 14 | 16 | 41 |
4. | İSTANBULSPOR | 23 | 11 | 6 | 6 | 33 | 16 | 17 | 39 |
5. | ÇORUM BELEDİYESPOR | 23 | 9 | 11 | 3 | 26 | 18 | 8 | 38 |
6. | TİRE 1922 SPOR | 22 | 10 | 5 | 7 | 36 | 23 | 13 | 35 |
7. | NİĞDE BELEDİYESPOR | 23 | 9 | 8 | 6 | 31 | 22 | 9 | 35 |
8. | BURSA NİLÜFERSPOR | 22 | 7 | 13 | 2 | 26 | 15 | 11 | 34 |
9. | KIZILCABÖLÜKSPOR | 23 | 9 | 7 | 7 | 29 | 21 | 8 | 34 |
10. | BATMAN PETROL SPOR | 23 | 9 | 6 | 8 | 26 | 26 | 0 | 33 |
11. | KIRIKHANSPOR | 23 | 8 | 8 | 7 | 30 | 23 | 7 | 32 |
12. | MANAVGATSPOR | 23 | 9 | 5 | 9 | 27 | 20 | 7 | 32 |
13. | ADLİYESPOR | 23 | 8 | 8 | 7 | 33 | 27 | 6 | 32 |
14. | ÇATALCA SPOR | 23 | 7 | 6 | 10 | 21 | 25 | -4 | 27 |
15. | GAZİOSMANPAŞA | 23 | 3 | 6 | 14 | 19 | 33 | -14 | 15 |
16. | SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT | 23 | 4 | 6 | 13 | 15 | 40 | -25 | 15 |
17. | TUTAP ŞEKERSPOR | 23 | 2 | 7 | 14 | 13 | 46 | -33 | 13 |
18. | BOZÜYÜKSPOR | 23 | - | - | 23 | - | 69 | -69 | - |
2. Grup:
Dardanelspor-Yeni Diyarbakır: 1-1
Halide Edip Adıvarspor-Eyüpspor: 1-1
Sancaktepe Belediyespor-Çankırıspor: 2-2
Gölcükspor-Derincespor: 0-0
Yeşil Bursa-Kemer Tekirovaspor: 2-1
Denizli Büyükşehir Belediyespor-Payas Belediyespor 1975: 4-0
Maltepespor-Arsinspor: 1-0
68 Yeni Aksarayspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor: 2-0
Çine Madranspor-Erzincan Refahiyespor: 0-2
2. Grup
Takımlar | O | G | B | M | A | Y | AV | P | |
1. | EYÜPSPOR | 23 | 14 | 7 | 2 | 35 | 16 | 19 | 49 |
2. | DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR | 23 | 14 | 2 | 7 | 32 | 21 | 11 | 44 |
3. | SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR | 23 | 12 | 4 | 7 | 28 | 17 | 11 | 40 |
4. | SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR | 23 | 10 | 9 | 4 | 35 | 23 | 12 | 39 |
5. | GÖLCÜKSPOR | 23 | 11 | 6 | 6 | 30 | 26 | 4 | 39 |
6. | MALTEPESPOR | 23 | 11 | 5 | 7 | 34 | 21 | 13 | 38 |
7. | YENİ DİYARBAKIR | 23 | 9 | 11 | 3 | 31 | 19 | 12 | 38 |
8. | DARDANELSPOR | 23 | 8 | 13 | 2 | 24 | 15 | 9 | 37 |
9. | DERİNCESPOR | 22 | 10 | 6 | 6 | 32 | 30 | 2 | 36 |
10. | ARSİNSPOR | 23 | 7 | 10 | 6 | 29 | 22 | 7 | 31 |
11. | KEMER TEKİROVA SPOR | 23 | 8 | 5 | 10 | 35 | 39 | -4 | 29 |
12. | PAYAS BELEDİYESPOR 1975 | 23 | 6 | 9 | 8 | 22 | 25 | -3 | 27 |
13. | YEŞİL BURSA | 23 | 7 | 5 | 11 | 26 | 22 | 4 | 26 |
14. | ERZİNCAN REFAHİYESPOR | 23 | 5 | 6 | 12 | 19 | 36 | -17 | 21 |
15. | HALİDE EDİP ADIVARSPOR | 23 | 5 | 5 | 13 | 21 | 38 | -17 | 20 |
16. | 68 YENİ AKSARAY SPOR | 23 | 3 | 9 | 11 | 15 | 33 | -18 | 18 |
17. | ÇİNE MADRANSPOR | 22 | 3 | 5 | 14 | 22 | 40 | -18 | 14 |
18. | ÇANKIRISPOR | 23 | 2 | 5 | 16 | 17 | 44 | -27 | 11 |
3. Grup:
Bayburt Grup Özel İdare-Etimesgut Belediyespor: 2-0
Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bergama Belediyespor: 3-2
Silivrispor-Sakaryaspor: 2-1
Anadolu Üsküdar 1908-Sandıklıspor: 2-0
İstanbul Güngörenspor-Orhangazispor: 0-1
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Beylerbeyi: 2-1
Ankara Demirspor-Van Büyükşehir Belediyespor: 2-1
Ayvalıkgücü Belediyespor-FBM Makina Balçova Yaşamspor: 2-0
Erzin Belediyespor-Kayseri Şekerspor: 0-0
3. Grup
Takımlar | O | G | B | M | A | Y | AV | P | |
1. | ANKARA DEMİRSPOR | 23 | 13 | 4 | 6 | 32 | 19 | 13 | 43 |
2. | ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR | 23 | 11 | 8 | 4 | 29 | 19 | 10 | 41 |
3. | SAKARYASPOR | 23 | 10 | 9 | 4 | 31 | 24 | 7 | 39 |
4. | BEYLERBEYİSPOR | 23 | 8 | 11 | 4 | 27 | 20 | 7 | 35 |
5. | KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR | 23 | 9 | 8 | 6 | 23 | 18 | 5 | 35 |
6. | SİLİVRİSPOR | 23 | 10 | 5 | 8 | 32 | 29 | 3 | 35 |
7. | BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR | 23 | 9 | 8 | 6 | 26 | 25 | 1 | 35 |
8. | ORHANGAZİSPOR | 23 | 8 | 8 | 7 | 20 | 22 | -2 | 32 |
9. | VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR | 23 | 9 | 5 | 9 | 21 | 29 | -8 | 32 |
10. | ERZİN BELEDİYESPOR | 23 | 8 | 7 | 8 | 31 | 31 | 0 | 31 |
11. | BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR | 23 | 7 | 8 | 8 | 27 | 22 | 5 | 29 |
12. | AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR | 23 | 7 | 8 | 8 | 24 | 25 | -1 | 29 |
13. | FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR | 23 | 6 | 8 | 9 | 24 | 27 | -3 | 26 |
14. | BERGAMA BELEDİYESPOR | 23 | 5 | 11 | 7 | 19 | 23 | -4 | 26 |
15. | ETİMESGUT BLD. SPOR | 23 | 5 | 9 | 9 | 27 | 30 | -3 | 24 |
16. | SANDIKLISPOR | 23 | 5 | 7 | 11 | 22 | 29 | -7 | 22 |
17. | KAYSERİ ŞEKERSPOR | 23 | 5 | 6 | 12 | 23 | 31 | -8 | 21 |
18. | İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR | 23 | 4 | 6 | 13 | 18 | 33 | -15 | 18 |
SICAK GELİŞMELER
- Beşiktaş Emlakjet - Bourg maçı TRT SPOR'da
- Beşiktaş'ta gündem Salih Özcan ve Schick
- Sultanlar Ligi'nde eşleşmeler belli oldu
- Fenerbahçe Opet sezonu zirvede tamamladı
- Batman Borsa İstanbul Belde Ortaokulu'ndan tarihi başarı
- Erteleme maçı VakıfBank'ın
- Diawara kamptan ayrıldı
- Zeynep Sönmez çeyrek finalde
- Can Gebetaş'tan kritik toplantı öncesi açıklama
- Sivasspor'dan 3 gollü prova