• Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Ankara 18°
Az Bulutlu
Az Bulutlu
  • DOLAR 4.082
    EURO 4.98
  • BIST 109379.82
    ALTIN 173.735
Reklamı Kapat

2. Lig ve 3. Lig'de toplu sonuçlar

  • 12.11.2017 / 15:55 - trtspor.com.tr
  • 0 yorum

Futbolda, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 12. hafta karşılaşmaları yapıldı. Alınan sonuçlar şöyle:

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

Amed Sportif Faaliyetler-Bucaspor: 1-1

Sivas Belediyespor-Menemen Belediyespor: 1-0

Tokatspor-Eyüpspor: 0-0

Kastamonuspor 1966-İnegölspor: 1-3

Afjet Afyonspor-Sancaktepe Belediyespor: 2-1

Tuzlaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 2-1

Mersin İdmanyurdu-Etimesgut Belediyespor: 3-1

Beyaz Grup:

Gümüşhanespor-Niğde Belediyespor: 2-0

Kahramanmaraşspor-Hacettepe: 0-4

Şanlıurfaspor-BUGSAŞ Spor: 2-1

Zonguldak Kömürspor-Pendikspor: 2-0

Fethiyespor-SBS İnşaat Kırklarelispor: 1-2

Nazilli Belediyespor-Karşıyaka: 1-0

Konya Anadolu Selçukspor-Sakaryaspor: 1-0

TFF 3. Lig

1. Grup:

Erzin Belediyespor-Düzcespor: 1-2

Yomraspor-Ofspor: 2-1

Batman Petrolspor-Bayburt Grup Özel İdare: 0-0

Çatalcaspor-Halide Edip Adıvarspor: 0-1

Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor: 3-0

Kozan Belediyespor-12 Bingölspor: 3-1

Kemerspor 2003-Yeni Altındağ Belediyespor: 2-2

2. Grup:

Pazarspor-Anagold 24 Erzincanspor: 0-1

Ergene Velimeşespor-Yeni Orduspor: 2-4

Kayseri Erciyesspor-Yeşil Bursa: 1-1

Tire 1922-Diyarbekirspor: 4-0

Gölcükspor-Turgutluspor: 2-5

3. Grup:

Cizrespor-Kocaelispor: 2-0

Baysal İnşaat Düzyurtspor-Tarsus İdmanyurdu: 2-1

Elaziz Belediyespor-Payasspor: 2-0

Çorum Belediyespor-Osmaniyespor: 1-1

Sultanbeyli Belediyespor-UTAŞ Uşakspor: 0-2

Kızılcabölükspor-Arsinspor: 2-1

Ankara Adliyespor-Tekirdağspor: 1-2

Karacabey Birlikspor-Aydınspor 1923: 1-1

SEN DE YORUM YAZ

Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.

OKUYUCU YORUMLARI - Henüz yorum yapılmamış.