• Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Ankara 18°
Az Bulutlu
Az Bulutlu
  • DOLAR 4.084
    EURO 4.981
  • BIST 109278.61
    ALTIN 173.763
Reklamı Kapat

Futbol: Sonuçlar

  • 15.10.2017 / 17:43 - trtspor.com.tr
  • 0 yorum

 Futbolda TFF 2. ve TFF 3. Lig'e 8. hafta maçlarıyla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

- TFF 2. Lig 

Kırmızı Grup:

Amed Sportif Faaliyetler-Kocaeli Birlikspor: 2-1

Hatayspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 1-0

Tokatspor-Tuzlaspor: 2-1

Kastamonuspor 1966-Etimesgut Belediyespor: 2-0

İnegölspor-Bucaspor: 1-0

Mersin İdmanyurdu-Sivas Belediyespor: 0-1

Afjet Afyonspor-Eyüpspor: 2-2

Beyaz Grup:

Hacettepe-Niğde Belediyespor: 0-0

Zonguldak Kömürspor-Bandırmaspor: 2-0

Nazilli Belediyespor-SBS İnşaat Kırklarelispor: 1-2

Ottocool Karagümrük-Konya Anadolu Selçukspor: 2-1

Şanlıurfaspor-Sakaryaspor: 2-2 

Kahramanmaraşspor-Silivrispor: 2-1

 TFF 3. Lig

1. Grup 

Bayburt Grup Özel İdare-12 Bingölspor: 0-0

Batman Petrolspor-Yeni Altındağ Belediyespor: 2-1

Kozan Belediyespor-Erbaaspor: 3-1

Manisa Büyükşehir Belediyespor-Ofspor: 1-0

Kemerspor 2003-Orhangazi Belediyespor: 3-1

2. Grup: 

Pazarspor-1461 Trabzon: 1-0

Yeni Orduspor-Anadolu Bağcılarspor: 1-1

Anagold 24 Erzincanspor-Van Büyükşehir Belediyespor: 3-0

Kayseri Erciyesspor-Diyarbekirspor: 1-4

Ergene Velimeşespor-Kırıkhanspor: 2-2

Muğlaspor-Yeşil Bursa: 2-0

Erokspor-Gölcükspor: 1-2

3. Grup:

Elaziz Belediyespor-Aydınspor 1923: 0-1

Cizrespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor: 1-0

Çorum Belediyespor-Arsinspor: 2-0

Kızılcabölükspor-UTAŞ Uşakspor: 1-4

Büyükçekmece Tepecikspor-Ankara Adliyespor: 3-0

Kocaeli - Osmaniye: 1-1

SEN DE YORUM YAZ

Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.

OKUYUCU YORUMLARI - Henüz yorum yapılmamış.