• Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Ankara 18°
Az Bulutlu
Az Bulutlu
  • DOLAR 4.089
    EURO 5
  • BIST 110058.62
    ALTIN 174.813
Reklamı Kapat

Futbol: Toplu sonuç

  • 10.12.2017 / 15:49 - trtspor.com.tr
  • 0 yorum

Futbolda TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 16. hafta karşılaşmaları sona erdi.

Maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: 3-0

Bodrum Belediyespor-Eyüpspor: 1-2

Tuzlaspor-Kocaeli Birlikspor: 2-0

Tokatspor-Sancaktepe Belediyespor: 0-1

Bucaspor-Kastamonuspor 1966: 3-1

Mersin İdmanyurdu-İnegölspor: 1-3

Hatayspor-Amed Sportif Faaliyetler: 1-0

Beyaz Grup

Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor: 2-1

Sakaryaspor-Silivrispor: 2-2

SBS İnşaat Kırklarelispor-Bandırmaspor: 1-2

Konya Anadolu Selçukspor-BUGSAŞ Spor: 0-5

Nazilli Belediyespor-Gümüşhanespor: 1-2

Niğde Belediyespor-Kipaş Kahramanmaraşspor: 1-1

Fethiyespor-Karşıyaka: 0-0

- TFF 3. Lig

1. Grup

Yomraspor-Bergama Belediyespor: 1-0

12 Bingölspor-Batman Petrolspor: 2-2

Çatalcaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: 0-1

Çanakkale Dardanel-Yeni Altındağ Belediyespor: 2-1

Düzcespor-Ofspor: 1-0

Erzin Belediyespor-Erbaaspor: 1-2

Kemerspor 2003-Bayburt Grup Özel İdare: 1-2

2. Grup

Diyarbekirspor-Kırıkhanspor: 1-0

Van Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor: 0-4

Ankara Demirspor-Ergene Velimeşespor: 0-0

Turgutluspor-1461 Trabzon: 0-3

Tire 1922-Yeşil Bursa: 1-1

Darıca Gençlerbirliği-Yeni Orduspor: 4-2

Erokspor-Anagold 24 Erzincanspor: 1-0

Kayseri Erciyesspor-Muğlaspor: 2-4

3. Grup

Baysal İnşaat Düzyurtspor-Elaziz Belediyespor: 0-1

Tekirdağspor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor: 1-1

UTAŞ Uşakspor-Aydınspor 1923: 2-0

Ankara Adliyespor-Tarsus İdmanyurdu: 0-4

Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor: 1-1

 

Sultanbeyli Belediyespor-Arsinspor: 1-0

Karacabey Birlikspor-Payasspor: 1-1

Osmaniyespor-Cizrespor: 3-0

SEN DE YORUM YAZ

Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.

OKUYUCU YORUMLARI - Henüz yorum yapılmamış.