• Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Ankara 18°
Az Bulutlu
Az Bulutlu
  • DOLAR 4.082
    EURO 4.98
  • BIST 109379.82
    ALTIN 173.735
Reklamı Kapat

İşte 24 maçın özeti

  • 24.11.2017 / 13:12 - trtspor.com.tr
  • 0 yorum

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci organizasyonu Avrupa Ligi'nde 5. haftasında 12 grupta 24 karşılaşma oynandı. Kupa-2'de yer alan iki temsilcimizden biri berabere kaldı, biri kazandı. I Grubu'nda yer alan Atiker Konyaspor, konuk ettiği Fransız ekibi Olympique Marsilya ile 1-1 berabere kalırken C Grubu'nda mücadele eden Medipol Başakşehir, Bulgaristan temsillcisi Ludogorets'i 2-1 mağlup ederek galibiyetle tanıştı.

İŞTE 24 MAÇIN ÖZETİ:

AGrubu:

Astana (Kazakistan) - Villarreal (İspanya): 2-3

Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Slavia Prag (Çekya): 0-2

B Grubu:

Partizan (Sırbistan) - Young Boys (İsviçre): 2-1

Skenderbeu (Arnavutluk) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 3-2

C Grubu:

Ludogorets (Bulgaristan) - Medipol Başakşehir: 1-2

Braga (Portekiz) - Hoffenheim (Almanya): 3-1

D Grubu:

AEK (Yunanistan) - Rijeka (Hırvatistan): 2-2

Milan (İtalya) - Austria Wien (Avusturya): 5-1

E Grubu:

Olympique Lyon (Fransa) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 4-0

Everton (İngiltere) - Atalanta (İtalya): 1-5

F Grubu:

Lokomotiv Moskova (Rusya) - Kopenhag (Danimarka): 2-1

Sheriff (Moldova) - Zlin (Çekya): 1-0

G Grubu:

Viktoria Plzen (Çekya) - FCSB (Romanya): 2-0

Lugano (İsviçre) - Hapoel Beer-Sheva (İsrail): 1-0

H Grubu:

Köln (Almanya) - Arsenal (İngiltere): 1-0

BATE (Belarus) - Kızılyıldız (Sırbistan): 0-0

I Grubu:

Salzburg (Avusturya) - Vitoria Guimaraes (Portekiz): 3-0

Atiker Konyaspor - Olympique Marsilya (Fransa): 1-1

J Grubu:

Athletic Bilbao (İspanya) - Hertha Berlin (Almanya): 3-2

Östersunds (İsveç) - Zorya (Ukrayna): 2-0

K Grubu:

Lazio (İtalya) - Vitesse (Hollanda): 1-1

Nice (Fransa) - Zulte Waregem (Belçika): 3-1

L Grubu:

Rosenborg (Norveç) - Real Sociedad (İspanya): 0-1

Zenit (Rusya) - Vardar (Makedonya): 2-1 

SEN DE YORUM YAZ

Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapın veya sitemize kayıt olun.

OKUYUCU YORUMLARI - Henüz yorum yapılmamış.