UEFA Avrupa Ligi'nde sonuçlar
28 Kasım 2014 Cuma 00:45 - Son Güncelleme 28 Kasım 2014 Cuma 03:105. hafta maçları bir maç dışında tamamlandı. İşte sonuçlar ve tur atlayanlar...
UEFA Avrupa Ligi'nde A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K ve L gruplarında 5. hafta maçları bir maç dışında tamamlandı.
Gruplarda 11 takım, bitimle bir hafta kala bir üst tura çıkmayı garantiledi. Everton, Dinamo Kiev, Fiorentina, Legia Varşova, Trabzonspor, Tottenham, Beşiktaş, Dinamo Moskova, Salzburg, Celtic ve İnter gruplarını ilk 2 sırada bitirmeyi garantileyerek bir üst tura yükseldi.
Estoril-PSV Eindhoven maçı ertelendi
Bu arada, E grubundaki Estoril-PSV Eindhoven maçı, ev sahibi ekibin 3-2 üstünlüğünde sürerken, olumsuz hava şartları nedeniyle ertelendi.
Gruplarda alınan sonuçlar ve puan durumları ise şöyle:
A Grubu:
Villarreal-Mönchengladbach: 2-2
Zürih-Apollon Limassol: 3-1
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Mönchengladbach | 5 | 2 | 3 | 0 | 11 | 4 | 9 |
2-Villarreal | 5 | 2 | 2 | 1 | 13 | 7 | 8 |
3-Zürih | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 11 | 7 |
4-Apollon Limassol | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 16 | 3 |
B Grubu:
Torino-Club Brugge: 0-0
HJK Helsinki-Kopenhag: 2-1
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Club Brugge | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 1 | 9 |
2-Torino | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 2 | 8 |
3-HJK Helsinki | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 9 | 6 |
4-Kopenhag | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 9 | 4 |
C Grubu:
Tottenham-Partizan: 1-0
Asteras-Beşiktaş: 2-2
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Tottenham | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 3 | 11 |
2-Beşiktaş | 5 | 2 | 3 | 0 | 10 | 5 | 9 |
3-Asteras | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 10 | 5 |
4-Partizan | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 9 | 1 |
D Grubu:
Celtic-Salzburg: 1-3
Astra-Dinamo Zagreb: 1-0
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Salzburg | 5 | 4 | 1 | 0 | 16 | 7 | 13 |
2-Celtic | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 7 | 8 |
3-Astra | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 | 4 |
4-Dinamo Zagreb | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 12 | 3 |
E Grubu:
Dinoma Moskova-Panathinaikos: 2-1
Estoril-PSV Eindhoven: (Ertelendi)
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Dinamo Moskova | 5 | 5 | 0 | 0 | 8 | 3 | 15 |
2-PSV Eindhoven | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 7 |
3-Estoril | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 3 |
4-Panathinaikos | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 10 | 1 |
F Grubu:
İnter-Dnipro: 2-1
Saint-Etienne-Karabağ: 1-1
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-İnter | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | 2 | 11 |
2-Saint-Etienne | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | 2 | 5 |
3-Karabağ | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 5 | 5 |
4-Dnipro | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 4 |
4 |
G Grubu:
Rijeka-Standart Liege: 2-0
Feyenoord-Sevilla: 2-0
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Feyenoord | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 9 |
2-Sevilla | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 5 | 8 |
3-Rijeka | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 7 |
4-Standart Liege | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | 4 |
H Grubu:
Krasnodar-Lille: 1-1
Wolfsburg-Everton: 0-2
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Everton | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 2 | 11 |
2-Wolfsborg | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 10 | 7 |
3-Lille | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 6 | 4 |
4-Krasnodar | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | 12 | 3 |
I Grubu:
Slovan Bratislava-Young Boys: 1-3
Sparta Prag-Napoli: 0-0
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Sparta Prag | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 4 | 10 |
2-Napoli | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 3 | 10 |
3-Young Boys | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 7 | 9 |
4-Slovan Bratislava | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 17 | 0 |
J Grubu:
Aalborg-Steaua Bükreş: 1-0
Dinoma Kiev-Rio Ave: 2-0
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Dinoma Kiev | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 4 | 12 |
2-Aalborg | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 8 | 9 |
3-Steaua Bükreş | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 7 | 7 |
4-Rio Ave | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 10 | 1 |
K Grubu:
Dinamo Minsk-PAOK: 0-2
Guingamp-Fiorentina: 1-2
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Fiorentina | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 2 | 13 |
2-PAOK | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 5 | 7 |
3-Guingamp | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 7 |
4-Dinamo Minsk | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 13 | 1 |
L Grubu:
Trabzonspor-Metalist Kharkiv: 3-1
Lokeren-Legia Varşova: 1-0
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1- Legia Varşova | 5 | 4 | 0 | 1 | 5 | 2 | 12 |
2-Trabzonspor | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 10 |
3-Lokeren | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 |
4-Metalist Kharkiv | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 9 |
0 |
SICAK GELİŞMELER
- Beşiktaş Emlakjet - Bourg maçı TRT SPOR'da
- Beşiktaş'ta gündem Salih Özcan ve Schick
- Sultanlar Ligi'nde eşleşmeler belli oldu
- Fenerbahçe Opet sezonu zirvede tamamladı
- Batman Borsa İstanbul Belde Ortaokulu'ndan tarihi başarı
- Erteleme maçı VakıfBank'ın
- Diawara kamptan ayrıldı
- Zeynep Sönmez çeyrek finalde
- Can Gebetaş'tan kritik toplantı öncesi açıklama
- Sivasspor'dan 3 gollü prova