UEFA Avrupa Ligi'nde toplu sonuçlar
20 Temmuz 2018 Cuma 10:27 - Son Güncelleme 20 Temmuz 2018 Cuma 10:28UEFA Avrupa Ligi 1. ön eleme turu, oynanan 43 maçla sona erdi.
Avrupa futbolunun kulüpler bazındaki en önemli ikinci organizasyonunda 1. ön eleme turu, oynanan 43 karşılaşmayla tamamlandı.
Beşiktaş'ın 2. ön eleme turundaki rakibini belirleyen mücadelede, Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn sahasında golsüz berabere biten maçın rövanşında deplasmanda Karadağ ekibi OFK Titograd'ı 2-1 yendi.
B36 Torshavn'ın yanı sıra Pyunik, Ventspils, Chikhura, Rudar Velenje, Maribor, Kopenhag, Dundalk, Trakai, Balzan, Hafnarfjördur, Progres Niederkorn, Slavia Sofya, Hacken, Slovan Bratislava, Maccabi Tel-Aviv, Laçi, Osijek, Shakhtyor, Dinamo Minsk, Ujpest, Apollon, CSKA Sofya, Sarpsborg, Kairat, Gornik Zabrze, Tobol, Viitorul, Domzale, AIK, Partizan, Trencin, Hibernian, Lech Poznan, Nordsjaelland, Spartak Subotica, Radnicki Nis, Dunajska Streda, Stjarnan, Saraybosna, Zalgiris, Fola Esch ve Molde üst tura çıktı.
Organizasyonda, 2. ön eleme turu ilk maçları 26 Temmuz'da oynanacak.
Alınan sonuçlar şöyle:
OFK Titograd (Karadağ) - B36 Torshavn (Faroe Adaları): 1-2 (0-0)
Vardar (Makedonya) - Pyunik (Ermenistan) : 0-2 (0-1)
Luftetari (Arnavutluk) - Ventspils (Letonya): 3-3 (0-5)
Beitar Kudüs (İsrail) - Chikhura (Gürcistan): 1-2 (0-0)
Tre Fiori (San Marino) - Rudar Velenje (Slovenya): 0-3 (0-7)
Maribor (Slovenya) - Partizani (Arnavutluk): 2-0 (1-0)
Kopenhag (Danimarka) - KuPS Kuopio (Finlandiya): 1-1 (1-0)
Dundalk (İrlanda) - Levadia (Estonya): 2-1 (1-0)
Irtysh (Kazakistan) - Trakai (Litvanya): 0-1 (0-0)
Keşla (Azerbaycan) - Balzan (Malta): 2-1 (1-4)
Hafnarfjördur (İzlanda) - Lahti (Finlandiya): 0-0 (3-0)
Progres Niederkorn (Lüksemburg) - Gebele (Azerbaycan): 0-1 (2-0)
Slavia Sofya (Bulgaristan) - Ilves (Finlandiya): 2-1 (1-0)
Hacken (İsveç) - Liepaja (Letonya): 1-2 (3-0)
Slovan Bratislava (Slovakya) - Milsami (Moldova): 5-0 (4-2)
Maccabi Tel-Aviv (İsrail) - Ferencvaros (Macaristan): 1-0 (1-1)
Laçi (Arnavutluk) - Anorthosis (Kıbrıs Rum Kesimi): 1-0 (1-2)
Osijek (Hırvatistan) - Petrocub (Moldova): 2-1 (1-1)
Shakhtyor (Belarus) - Connah's Quay (Galler): 2-0 (3-1)
Dinamo Minsk (Belarus) - Derry City (İrlanda): 1-2 (2-0)
Ujpest (Macaristan) - Neftçi (Azerbaycan): 4-0 (1-3)
Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Stumbras (Litvanya): 2-0 (0-1)
Riga (Letonya) - CSKA Sofya (Bulgaristan): 1-0 (0-1) (3-5 penaltılarda)
Sarpsborg (Norveç) - IBV (İzlanda): 2-0 (4-0)
Kairat (Kazakistan) - Engordany (Andorra): 7-1 (3-0)
Zaria Balti (Moldova) - Gornik Zabrze (Polonya): 1-1 (0-1)
Tobol (Kazakistan) - Samtredia (Gürcistan): 2-0 (1-0)
Viitorul (Romanya) - Racing Union (Lüksemburg): 0-0 (2-0)
Domzale (Slovenya) - Siroki Brijeg (Bosna Hersek): 1-1 (2-2)
AIK (İsveç) - Shamrock Rovers (İrlanda): 1-1 (1-0) (uzatmada)
Partizan (Sırbistan) - Rudar Pljevlja (Karadağ): 3-0 (3-0)
Trencin (Slovakya) - Buducnost Podgorica (Karadağ): 1-1 (2-0)
NSI Runavik (Faroe Adaları) - Hibernian (İskoçya): 4-6 (1-6)
Gandzasar-Kapan (Ermenistan) - Lech Poznan (Polonya): 2-1 (0-2)
Nordsjaelland (Danimarka) - Cliftonville (Kuzey İrlanda): 2-1 (1-0)
Coleraine (Kuzey İrlanda) - Spartak Subotica (Sırbistan): 0-2 (1-1)
Gzira United (Malta) - Radnicki Nis (Sırbistan): 0-1 (0-4)
Dinamo Tiflis (Gürcistan) - Dunajska Streda (Slovakya): 1-2 (1-1)
Nömme Kalju (Estonya) - Stjarnan (İzlanda): 1-0 (0-3)
Saraybosna (Bosna Hersek) - Banants (Ermenistan): 3-0 (2-1)
Zalgiris (Litvanya) - KI Klaksvik (Faroe Adaları): 1-1 (2-1)
Priştine (Kosova) - Fola Esch (Lüksemburg): 0-0 (0-0) (4-5 penaltılarda)
Molde (Norveç) - Glenavon (Kuzey İrlanda): 5-1 (1-2)
SICAK GELİŞMELER
- Potada derbi heyecanı
- A Milli Kadın Futbol Takımı'nın aday kadrosu açıklandı
- Vinicius'tan şampiyonluk açıklaması
- "Spor Aşkı Engel Tanımaz"
- Dusan Tadic hız kesmiyor
- Ömer Korkmaz: Hedefimiz, güvenli alanda kalmak
- Trabzonspor gelecek sezonu planlıyor
- Orsic sahalara dönüyor
- Milli dartçı Süleyman'dan 7 yılda 75 madalya
- "İstanbulspor maçına üç puan için gideceğiz"