Placeholder Broadage Row

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın Avrupa ve Milletler Ligi şampiyonluğunda başrol oynayan Küba asıllı oyuncu Melissa Vargas, Malatya'yı ziyaret etti. Vargas'a Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da eşlik etti. Fahri hemşehrisi olduğu Malatya'da belediye ve valiliği ziyaret eden milli sporcu, öğrenciler ve depremzedelerle de buluştu. İşte Filenin Sultanları`nın başarılı sporcusu Vargas'ın büyük ilgi çeken Malatya gezisinden yansıyan kareler...

Filenin Sultanları`nın başarılı sporcusu Melissa Vargas, fahri hemşehrisi olduğu Malatya`da büyük ilgiyle karşılandı.

Vargas da Malatya`ya geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, "Gerçekten benim için çok güzel bir gün. Bütün Malatya`ya, Malatya halkına bana gösterdikleri bu sevgiden dolayı teşekkür etmek istiyorum." ifadesini kullandı.

Federasyon Başkanı Üstündağ Malatyalı olduğu için kendisinin de Malatyalı olmayı seçtiğini dile getiren Vargas, "Aynı zamanda kulübüm Fenerbahçe`de 44 numaralı formayı giyiyordum. Biliyorsunuz 44 numaralı forma Malatya`nın plakası, bu sebeple Malatyalıyım." şeklinde konuştu.

Vargas, takım arkadaşlarının da kendisinin Malatyalı olmasından mutlu olduğunu belirterek,"Bana her zaman Malatyalı diyorlar. Bununla alakalı şakalar yapıyorlar. O yüzden onlar da mutlular." dedi.