101- Rahman Buğra Çağıran (orta saha) Yeni Malatyaspor -> Erzurumspor
100- Bogdan Butko (sağ bek) Shakhtar -> Erzurumspor
99- Zakarya Bergdich (sol bek) Denizlispor -> Erzurumspor
98- Yaw Ackah (orta saha) Kayserispor -> Erzurumspor
97- Aly Malle (Sağ kanat) Ascoli -> Yeni Malatyaspor
96- Steve Mallan (Orta saha) Hibernian -> Yeni Malatyaspor
95- Atakan Müjde (Orta saha) Pendikspor -> Yeni Malatyaspor
94- Jospin Nshimirimana (Orta saha) Aigle Noir -> Yeni Malatyaspor
93- Eric Ndizeye (Stoper) Musongati -> Yeni Malatyaspor
92- Bilal Ceylan (Sağ bek) Eskişehirspor -> Beşiktaş
91- Youssouf Kone (Sol bek) Lyon -> Hatayspor
90- Gedson Fernandes (Orta saha) Benfica -> Galatasaray
89- Tolga Ciğerci (Orta saha) Fenerbahçe -> Başakşehir
88- DeAndre Yedlin (Sağ bek) Newcastle United -> Galatasaray
87- Mustafa Muhammed (Forvet) Zamalek -> Galatasaray
86- Celal Emir Dede (Sağ kanat) Balıkesirspor -> Rizespor
85 - Youssouf Ndayishimiye (Orta Saha) Yeni Malatyaspor-> Medipol Başakşehir
84- Roderick Miranda (Stoper) Wolves - Gaziantep Fk
83 - Tyler Boyd (Orta Saha) Beşiktaş -> DG Sivasspor
82 - Adis Jahovic (Forvet) FT Antalyaspor -> Göztepe
81 - Jermain Lens (Kanat oyuncusu) Beşiktaş -> Fatih Karagümrük
80 - Muhammed Arda Uzun (Santrafor) Sarıyer -> Aytemiz Alanyaspor
79 - Furkan Bayır (Stoper) Menemenspor -> Aytemiz Alanyaspor
77- Nehuén Paz (Stoper) Bologna -> Hes Kablo Kayserispor
78- Besard Sabovic (Orta saha) Allsvenskan -> Hes Kablo Kayserispor
76 - Ekrem Kılıçarslan (kaleci) Eskişehirspor -> Atakaş Hatayspor
75 - Sandro Lima (Forvet) Tianjin Teda -> Gençlerbirliği
74- Serkan Kırıntılı (Kaleci) Konyaspor -> Alanyapsor
73 - Kemal Ademi (Forvet) Fenerbahçe -> Fatih Karagümrük
72 - İrfan Can Kahveci (Orta Saha) Başakşehir -> Fenerbahçe
71 - Cenk Tosun (Forvet) Everton -> Beşiktaş
70 - Yunus Mallı (Orta Saha) Wolfsburg -> Trabzonspor
69 - Kevin Luckassen (Forvet) Viitorul Constanta -> Kayserispor
68- Lucas Andres Mugni (Orta saha) Sport Recife -> Gençlerbirliği
67- Anastasios Bakasetas (orta saha) Alanyaspor -> Trabzonspor
66 - Ertuğrul Ersoy ( Stoper) AC Le Havre -> Gaziantep FK
65- Ayman Ben Muhammed (Sol bek) La Havre > Yukatel Denizlispor
64- Yacouba Coulibaly (Sol Bek) Le Havre -> BB Erzurumspor
63 - Alexander Toft Søderlund (Forvet) BK Häcken -> Çaykur Rizespor
62 - Jesse Sekidika (Kanat) Galatasaray -> Konyaspor (Kiralık)
61 - Ömer Ali Şahiner (Orta saha) Konyaspor -> Başakşehir
60 - Mesut Özil (Orta Saha) Arsenal -> Fenerbahçe
59- Dusko Tosic (Stoper) Guangzhou -> Kasımpaşa
58- Mustafa Akbaş (Stoper) Yeni Malatyaspor -> Gençlerbirliği
57- Karlo Muhar (Orta saha) Lech Poznan -> Hes Kablo Kayserispor
56- Bright Osayi-Samuel (Orta saha) Queens Park Rangers -> Fenerbahçe
55- El Mami Tetah (Kanat) ACS Ksar > Aytemiz Alanyaspor
Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor, Moritanyalı kanat oyuncusu El Mami Tetah ile 4.5 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.
54- Ali Yavuz Kol (Forvet) Galatasaray > Yukatel Denizlispor
Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor, Galatasaray forması giyen Ali Yavuz Kol’u sezon sonuna kadar renklerine bağladı.
53- Göktuğ Bakırbaş (Kaleci) Göztepe > BB Erzurumspor
Süper Lig ekiplerinden Göztepe`nin kalecilerinden Göktuğ Bakırbaş`ın Büyükşehir Belediye Erzurumspor`la anlaştığı bildirildi.
52- Henry Onyekuru (Orta saha) Monaco -> Galatasaray
51- Damjan Dokovic (Orta saha) CFR Cluj -> Çaykur Rizespor
50- Halil Dervişoğlu (Forvet) Brentford -> Galatasaray
49- Srdjan Spiridonovic (Sol Kanat) Kızıl Yıldız -> Gençlerbirliği
48 - Anderson Esiti (Orta saha) PAOK -> Göztepe
47 - Junior Fernandes (Kanat Forvet) Kulüpsüz -> Medipol Başakşehir
46 - Armin Derlek (Orta saha) Partizan -> Demir Grup Sivasspor
45 - Kristijan Bistrovic (Orta saha) CSKA Moskova -> Kasımpaşa
44- Osama Rashid (Orta Saha) Santa Clara -> Gaziantep FK
43- Anton Maglica - (Orta saha) - Kayserispor
42- Kubilay Aktaş - (Orta saha) - Gaziantep FK - Denizlispor
41- Ankaragücü: Aliou Badji, İbrahim Akdağ, Ali Kaan Güneren, Embiya Ayyıldız
40- Melih Okutan (Orta Saha) Boluspor > Kayserispor
Hes Kablo Kayserispor, genç milli kanat oyuncusu Melih Okutan ile 2,5 yıl süreyle sözleşme imzaladı.
39- Amar Rahmanovic (10 numara) FK Sarajevo -> İttifak Holding Konyaspor
38- Ramazan Civelek (Sağ bek) Fatih Karagümrük -> Hes Kablo Kayserispor
37- Lucas Castro (Orta Saha) SPAL -> Fatih Karagümrük
36- Mikkel Diskerud (Orta Saha) Helsingborgs -> Yukatel Denizlispor
35- Mostapha El Kabir (Santrafor) Örgryte -> Büyükşehir Belediye Erzurumspor
24 - Aatif Chahechouhe (sol kanat) Fatih Karagümrük -> BB Erzurumspor
34- Bilal Başaçıkoğlu (Sol kanat) Trabzonspor > Gaziantep FK
33- Serhat Ahmetoğlu (Sol kanat) Fenerbahçe -> Fatih Karagümrük
32- Damian Kadzior (Sağ kanat) Eibar -> Aytemiz Alanyaspor
31- Erik Sabo (Orta Saha) Fatih Karagümrük > Ç. Rizespor
30- Daniel Noel Drinkwater (orta saha) Chelsea -> Kasımpaşa
29- Uğur Demirok (Stoper) Konyaspor -> Kayserispor
28- Barış Yardımcı (sağ bek, orta saha) Demir Grup Sivasspor -> İttifak Holding Konyaspor
27 - Alaaddin Okumuş (Sağ bek) Ümraniyespor -> Sivasspor
26 - Attila Szalai (Stoper) Apollon Limassol -> Fenerbahçe
25 - Muhammed Mert (Orta Saha) Altınordu -> Hatayspor
23 - Johanna Omolo (Orta saha) Cercle Brugge -> BB Erzurumspor
22 - Manuel da Costa (Stoper) Kulüpsüz -> BB Erzurumspor
21 - Ismael Diomande (orta saha) Çaykur Rizespor -> İttifak Holding Konyaspor
20 - Ertuğrul Tekşen (santrfor) Lyngby -> İttifak Holding Konyaspor
19- Ahmet Oğuz (Sağ Bek) Kulüpsüz -> Demir Grup Sivasspor
18- Peter Zulj (orta saha) Anderlecht -> Göztepe
17 - Leo Duarte (Stoper) Milan>Başakşehir
16 - Derrick Luckassen (Stoper) PSV Eindhoven -> Kasımpaşa
15 - Mohammed Kesselly Kamara (Forvet) Menemenspor > Atakaş Hatayspor
14- Emre Kartal (Sol bek) Fenerbahçe ->İttifak Holding Konyaspor
Fenerbahçe`nin alt yapısında yetişen 18 yaşındaki Emre, yeşil-beyazlıları teknik direktörlüğünü yapan İsmail Kartal`ın da oğlu...
13 - Brahim Darri (Sol Kanat) Kulüpsüz > BB Erzurumspor
12- Doğan Can Gölpek (Sol kanat) 1922 Konya -> İttifak Holding Konyaspor
11 - Ismail Güven (Orta saha) 1922 Konya -> İttifak Holding Konyaspor
10- Zymer Bytyqi (sol kanat, on numara) Viking -> İttifak Holding Konyaspor
9- Gaston Campi (Defans) Trabzonspor -> Fatih Karagümrük
8 - Isaac Kiese Thelin (Forvet) Anderlecht -> Kasımpaşa
7- Berat Ayberk Özdemir (Orta Saha) Gençlerbirliği -> Trabzonspor
6- Vegar Hedenstad (Sağ Bek) Rosenborg -> Fatih Karagümrük
5 - Beykan Şimşek (Orta Saha) Ankaraspor -> Göztepe
4- Hasan Hüseyin Acar (Orta Saha) Kulüpsüz -> Aytemiz Alanyaspor
3- Emre Çolak (Orta Saha) Kulüpsüz -> Fatih Karagümrük
2- Andrea Bertolacci (Orta Saha) Kulüpsüz -> Fatih Karagümrük
1- Fabio Borini (Forvet) Hellas Verona -> Fatih Karagümrük