2022 Dünya Kupası

Bize Portekiz'i anlat Beto

16 Kasım 2022 Çarşamba 12:10 - Son Güncelleme 16 Kasım 2022 Çarşamba 15:34  |  Kaynak : TRT SPOR

Yolu Türkiye ve Göztepe'den de geçen Portekiz'in eski milli kalecisi, Dünya Kupası ve Türkiye'ye dair anılarını TRT SPOR Dijital ile paylaştı.

TRT SPOR Dijital ekibimizden Sercan Şekerci ve Ünal Gündoğdu Portekiz'in eski milli kalecisi Beto ile Dünya Kupasını ele aldı.

Türkiye'yi ve Göztepe taraftarını özlediğini ifade eden Beto, " Böyle bir tutkuyu başka hiçbir yerde görmedim" dedi.

"Ronaldo halen parlayan bir yıldız."

Portekiz'in turnuvada başarılı olacağını anlatan Beto," Ronaldo'nun performansı turnuvada etkili olacaktır, Ronaldo halen parlayan bir yıldız." şeklinde konuştu. 

Portekiz için ise Beto" Takımın her mevkisinde dünyanin en iyi takımlarında oynayan oyuncu grubu var. Sahip olduğumuz en iyi jenerasyonlardan biri. Birçok farklı kuşak bir arada oynuyor, bunu sahada görmek çok keyifli. 40 yaşındaki biriyle 19 yaşındaki bir oyuncu birlikte oynuyor." dedi. 

Beto sözlerini şöyle sürdürdü:

"İnsanlar Portekiz'in harika bir Dünya Kupası geçirmesini bekliyor. İşte Milli Takım tam olarak buna hazırlanıyor. Ronaldo halen parlayan bir yıldız. Zorlu bir süreçten geçiyor. Herkese dediğim gibi tam bir rekabetçi. Normal bir sezon değil onun için çünkü sezon öncesi kampta yer alamadı. Yeniden eski haline kavşuması biraz zaman alacak. İnanıyorum yakında her zamanki gibi yeniden parlayacak. "

Sıradaki Haber
Dünya Kupası tarihi: 2010
Yükleniyor lütfen bekleyiniz