Basketbol

"Maça kafaca hazır gelmemişiz"

14 Şubat 2020 Cuma 21:04 - Son Güncelleme 14 Şubat 2020 Cuma 21:08

Galatasaray Doğa Sigorta Başantrenörü Ertuğrul Erdoğan, Solgar Vitamin Türkiye Kupası'nda mağlup oldukları Darüşşafaka Tekfen'i tebrik etti, maça da konsantre olamadıklarını söyledi.

Solgar Vitamin Türkiye Kupası'nda Darüşşafaka Tekfen'e yenilerek final şansını kaybeden Galatasaray Doğa Sigorta'da başantrenör Ertuğrul Erdoğan, mücadele sonrası takımı adına özeleştiride bulundu.

"Rakamlar ve oyunumuz gösteriyor ki maça kafaca hazır gelmemişiz" diyen Erdoğan, "Özellikle üçüncü çeyrekteki yumuşak savunmamız maçı kaybettiğimiz çeyrek olarak görünüyor. Atış tercihleri bizim adımıza maçın başından sonuna kadar yanlıştı. Dar rotasyon ile çok yoğun bir takvimden geçti. O yüzden oynayan oyunculara kızmak içimden gelmiyor." değerlendirmesinde bulundu.

Üç kulvarda da sağlık sorunlarıyla mücadele ettiklerine dikkati çeken Erdoğan, "Marko Arapovic ile Lazeric Jones sezonu kapatacak gibi duruyor. Bir şekilde ayakta kalmaya çalışıyoruz. Şimdi tek hedefimiz lige verilen arada toparlanıp sağlıklı bir şekilde Fenerbahçe Beko karşılaşmasına çıkmak.'' diye konuştu. 

Kaynak: AA

Sıradaki Haber
"Önemli olan kupayı kazanmak"
Yükleniyor lütfen bekleyiniz