3
Haziran 2020
Çarşamba
Basketbol

"Fenerbahçe’de devam etmek birinci önceliğim"

22 Nisan 2020 Çarşamba 17:34 - Son Güncelleme 22 Nisan 2020 Çarşamba 18:44

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic açıklama yaparak "Kontratımın uzatılmasıyla alakalı kulübümle veya başka bir kulüpten herhangi birisiyle görüşmem olmadı" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Beko'daki geleceği henüz netlik kazanmayan Zeljko Obradovic, önemli açıklamalar yaptı.

Son günlerde Fenerbahçe Beko'daki geleceğine dair basında birçok haber çıkan Sırp teknik adam, bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Obradovic, "2020 Haziran ayına kadar Fenerbahçe Beko'nun koçuyum. Kontratımla alakalı ne Fenerbahçe’den ne de başka bir kulüpten hiçbir yetkiliyle görüşmem olmadı. Şu ana kadar bana ulaşan bir teklif yok. Kariyerim boyunca kontratım devam ederken başka kulüple görüşmedim, bu konuda çok sıkı prensiplerim var" ifadesini kullandı.

Önceliğinin Fenerbahçe Beko'nun koçu olarak kariyerine devam etmek olduğunu belirten Obradovic, "Bu isteğimi Fenerbahçe taraftarları ile paylaşmak istedim" dedi.

Avrupa basketbolunun efsanesi, ligler askıya alındığından beri tüm takım ve yöneticilerle sıkı bir temas halinde olduğunu, en iyi yol haritasını çizmek için de var gücüyle çalıştığını belirtti.

7 sezondur Fenerbahçe'yi çalıştıran tecrübeli teknik adam, sarı-lacivertli takımla 1 Türk Hava Yolları Avrupa Ligi, 4 Basketbol Süper Ligi, 3 Türkiye Kupası, 3 de Cumhurbaşkanlığı Kupası zaferi yaşadı.

Kaynak: TRT SPOR

Sıradaki Haber
Melih Mahmutoğlu TRT SPOR'da
Yükleniyor lütfen bekleyiniz