6
Haziran 2020
Cumartesi
Basketbol

Kadın basketbolculardan evde kal mesajı

07 Nisan 2020 Salı 09:43 - Son Güncelleme 07 Nisan 2020 Salı 09:48

Dünyayı saran koronavirüs tehdidine karşı BOTAŞ Spor Kulübü’nün başarılı oyuncusu Büşra Akbaş ve OGM Ormanspor’un tecrübeli kaptanı Nilay Kartaltepe, "Evde kal" çağrısında bulundu.

BOTAŞ Spor Kulübü’nün ikinci kaptanı Büşra Akbaş, uyarıları dikkate alma vurgusu yaparak, “İçerisinde bulunduğumuz bu zorlu dönemde koronavirüs salgını tehlikesine karşı herkes üzerine düşen görevi yerine getirmeli. Kendiniz ve sevdikleriniz için yapılan tüm uyarıları dikkate alarak zorunlu haller dışında lütfen evinizden ayrılmayın. Evinde kal Türkiye” dedi.

OGM Ormanspor’un tecrübeli kaptanı Nilay Kartaltepe ise evde antrenman yaptığını belirterek, “Hem ülkemiz, hem dünya çok zor bir süreçten geçiyor. Bu dönemde zorunlu haller olmadıkça evlerimizde kalalım. Kendimiz ve sevdiklerimiz için tedbirler alalım. Ben de kendi sağlığım ve ailemin sağlığı için gerekli önlemleri alıyorum. Bu süreçte evimde egzersizlerimi yapmaya devam ediyorum. Hep beraber gerekli talimatlara uyalım ve evimizde kalalım. Evinde kal Türkiye” diye konuştu.

Kaynak: DHA

Sıradaki Haber
Naismith Şöhretler Müzesi'nin 2020 listesi belli oldu
Yükleniyor lütfen bekleyiniz