Basketbol

Fenerbahçe'den koronavirüs açıklaması

31 Mart 2020 Salı 13:37 - Son Güncelleme 31 Mart 2020 Salı 13:41

Fenerbahçe Kulübü, kadın basketbol, erkek ve kadın voleybol takımlarından 65 kişiye yapılan koronavirüs taramasında 5 kişide koronavirüs bulgularına rastlandığını ancak sonrasında yapılan detaylı testlerin negatif çıktığını açıkladı.

Sarı lacivertli takımdan yapılan açıklama şu şekilde:

''Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın ve Erkek Voleybol Takımları ile Basketbol Kadın takımımızda sporcu, teknik ve idari ekipten olmak üzere toplamda 65 kişiye yeni tip Koronavirüs taramaları yapılmıştır.

İlk yapılan tetkiklerde 5 kişide Koronavirüs bulgularına rastlanılmış olması sebebiyle, detaylı taramaları gerçekleştirilmiş, sonrasında sonuçlar negatif çıkmıştır.

Böylelikle, tarafımıza iletilen son test sonuçlarına göre tüm sporcu, idari personel ve teknik heyetlerimizin sonuçları negatiftir.

İlk bulguları pozitif çıkan sonrasında yapılan ikinci testlerinde negatif gelen sporcularımız ve teknik heyetimizden bir çalışanımız tedbir amaçlı tıbbı kontrol altında, ev istirahatlerindedirler.

Bu süreçte kulübümüze desteklerinden ötürü sponsorumuz Liv Hospital/Medical Park hastanelerine destekleri için teşekkürlerimizi sunarız.''

Kaynak: TRT SPOR

Sıradaki Haber
"Basketbolun içinde kalmak istiyorum"
Yükleniyor lütfen bekleyiniz