29
Eylül 2020
Salı
Basketbol

"Kobe'yi düşünmediğim bir gün olmuyor''

21 Temmuz 2020 Salı 09:24 - Son Güncelleme 21 Temmuz 2020 Salı 13:21

Lebron James, kalan kısmı 30 Temmuz'da başlayacak NBA öncesi açıklamalarda bulundu.Yıldız isim, Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gigi'yi sürekli düşündüğünü belirtti.

Los Angeles Lakers'ın yıldız ismi, "2020 yılında normal olan bir şey yok" ifadelerini kullanırken, 6 ay önce hayatını kaybeden Kobe Bryant ve kızını her gün düşündüğünü sözlerine ekledi.

NBA'de sezonun kalan kısmı 30 Temmuz'da başlayacak. Turnuvada yer alacak olan 22 takım Orlando'da hazırlıklarına devam ederken, batı konferansı lideri Los Angeles Lakers şampiyonluk parolasıyla organizasyonda yer alıyor.

Los Angeles ekibinin yıldız ismi Lebron James gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Lebron,"Herkes bana hazırlıklar nasıl gidiyor diye soruyor.2020 yılında hiçbir şey normal değil ve eskiye dönüp dönmeyeceğimiz bile belirsiz. Biz sahaya çıkıp elimizden geleni yapacağız ama 2020 ile ilgili hiç bir şey açık değil." ifadelerini kullandı.

3 şampiyonluk yüzüğü bulunan Lebron, 6 ay önce trajik bir helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gigi'yi sürekli düşündüğünü belirtti.

35 yaşındaki basketbolcu,"Kobe'yi düşünmediğim bir gün olmuyor. Sadece onu değil Gigi'yi ve şu an hayatta olan ailesini de. Onlar NBA'in önemli bir parçası ve sürekli olarak hatırlanacaklar." şeklinde konuştu.

Kaynak: TRT SPOR

Sıradaki Haber
Micheal Beasley, Orlando'da yok
Yükleniyor lütfen bekleyiniz