Basketbol: Haftanın programı
09 Kasım 2018 Cuma 09:25 - Son Güncelleme 09 Kasım 2018 Cuma 09:27Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 6'ncı, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 5'inci hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 5'inci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne ise 7'nci hafta müsabakalarıyla devam edilecek.
Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:
- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi
9 Kasım Cuma
19.00 Gaziantep Basketbol-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Karataş Şahinbey)
10 Kasım Cumartesi
13.00 Beşiktaş Sompo Japan-Afyon Belediyespor (BJK Akatlar)
15.15 TOFAŞ-Banvit (TOFAŞ)
17.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Cebeci Spor Kompleksi)
11 Kasım Pazar:
15.15 Anadolu Efes-Türk Telekom (Sinan Erdem)
17.30 Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka Tekfen (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)
20.00 Bahçeşehir Koleji-Fenerbahçe (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)
- Kadınlar Basketbol Süper Ligi
10 Kasım Cumartesi
13.00 Çukurova Basketbol-Kırçiçeği Bodrum (Servet Tazegül)
16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Gündoğdu Adana Basketbol (Kadir Has Kongre Merkezi)
16.00 Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi (Metro Enerji)
17.00 İzmit Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kocaeli Atatürk)
11 Kasım Pazar:
13.00 Beşiktaş-Mersin Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)
14.00 OGM Ormanspor-Galatasaray (M. Sait Zarifoğlu)
16.00 Canik Belediyespor-BOTAŞ (Mustafa Dağıstanlı)
- Türkiye Basketbol 1. Ligi
9 Kasım Cuma
14.00 Sigortam.net İstanbul Teknik Üniversitesi-Yalova Belediyespor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)
10 Kasım Cumartesi
16.00 Karesispor-Petkimspor (Kurtdereli)
16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Bandırma Kırmızı (Mamak Belediyesi)
16.00 Ankara DSİ-Akhisar Belediyespor (Ankara)
17.00 Edirnespor-OGM Ormanspor (Mimar Sinan)
17.00 Bursaspor-Finalspor (Bursa Atatürk)
17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Artvin Belediyespor (Manisa Atatürk)
11 Kasım Pazar:
17.00 Selçuklu Basketbol-Düzce Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)
- Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi
9 Kasım Cuma
13.30 Nesibe Aydın-Galatasaray Gelişim (TOBB ETÜ)
15.00 A Koleji-Elazığ İl Özel İdare (Durugöl Recep Kara)
18.00 Bayraklı Belediyespor-Urla Belediyespor (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)
18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Çankaya Üniversitesi (Edip Buran)
10 Kasım Cumartesi
14.00 İstanbulgücü-Edremit Belediyesi Gürespor (Caferağa)
14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Yeni Artuklu)
17.00 Yalova VİP Gençlik-Mersin Üniversitesi (Yalova 90. Yıl)
11 Kasım Pazar:
14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Akdeniz Üniversitesi (TOFAŞ)
SICAK GELİŞMELER
- "Spor Aşkı Engel Tanımaz"
- Dusan Tadic hız kesmiyor
- Ömer Korkmaz: Hedefimiz, güvenli alanda kalmak
- Trabzonspor gelecek sezonu planlıyor
- Orsic sahalara dönüyor
- Milli dartçı Süleyman'dan 7 yılda 75 madalya
- "İstanbulspor maçına üç puan için gideceğiz"
- Eljif Elmas'tan Fenerbahçe yorumu
- Galatasaray'da gözler Icardi'nin üzerinde
- Houston Rockets'tan üst üste 10. galibiyet