THY Avrupa Ligi'nde 7. hafta
27 Kasım 2013 Çarşamba 14:29 - Son Güncelleme 27 Kasım 2013 Çarşamba 15:45Gruplarda 12 maç oynanacak.
Basketbol THY Avrupa Ligi'nde 7. hafta yarın yapılacak maçlarla başlayacak.
C Grubu'nda mücadele eden Galatasaray Liv Hospital, yarın Yunanistan'ın Olympiakos takımıyla Atina'da karşılaşacak. B Grubu'nda yer alan Anadolu Efes, 29 Kasım Cuma günü İstanbul'da Fransa'nın Strasbourg takımını konuk edecek. A Grubu'nun yenilgisiz lideri Fenerbahçe Ülker ise 29 Kasım Cuma günü deplasmanda İspanya'nın Barcelona takımıyla karşı karşıya gelecek.
THY Avrupa Ligi'nde yarın ve 29 Kasım Cuma günü oynanacak maçların programı (TSİ) ve gruplardaki son puan durumu şöyle:
A Grubu
Yarın:
22.00 Nanterre-Partizan NIS
29 Kasım Cuma:
19.00 Budivelnik Kiev-CSKA Moskova
22.00 Barcelona-Fenerbahçe Ülker
Takım | O | G | M | AS | YS | AV | P |
1-Fenerbahçe Ülker | 6 | 6 | 0 | 518 | 426 | 92 | 12 |
2-Barcelona | 6 | 4 | 2 | 449 | 414 | 35 | 10 |
3-CSKA Moskova | 6 | 4 | 2 | 424 | 397 | 27 | 10 |
4-Nanterre | 6 | 2 | 4 | 379 | 418 | -39 | 8 |
5-Partizan NIS | 6 | 1 | 5 | 390 | 442 | -52 | 7 |
6-Budivelnik Kiev | 6 | 1 | 5 | 428 | 491 | -63 | 7 |
B Grubu
Yarın:
21.45 Brose Baskets-Real Madrid
29 Kasım Cuma:
19.30 Zalgiris Kaunas- EA7 Emporio Armani
20.15 Anadolu Efes-Strasbourg
Takım | O | G | M | AS | YS | AV | P |
1-Real Madrid | 6 | 6 | 0 | 557 | 385 | 172 | 12 |
2-EA7 Emporio Armani | 6 | 4 | 2 | 459 | 462 | -3 | 10 |
3-Anadolu Efes | 6 | 3 | 3 | 451 | 462 | -11 | 9 |
4-Zalgiris Kaunas | 6 | 2 | 4 | 445 | 477 | -32 | 8 |
5-Brose Baskets | 6 | 2 | 4 | 445 | 504 | -59 | 8 |
6-Strasbourg | 6 | 1 | 5 | 421 | 488 | -67 | 7 |
C Grubu
Yarın:
20.00 Stelmet Zielona Gora-Unicaja Malaga
21.00 Olympiakos-Galatasaray Liv Hospital
29 Kasım Cuma:
21.15 Montepaschi Siena-Bayern Münih
Takım | O | G | M | AS | YS | AV | P |
1-Olympiakos | 6 | 6 | 0 | 466 | 424 | 42 | 12 |
2-Galatasaray Liv Hospital | 6 | 4 | 2 | 424 | 438 | -14 | 10 |
3-Bayern Münih | 6 | 3 | 3 | 493 | 470 | 23 | 9 |
4-Unicaja Malaga | 6 | 2 | 4 | 461 | 433 | 28 | 8 |
5-Stelmet Zielona Gora | 6 | 2 | 4 | 444 | 488 | -44 | 8 |
6-Montepaschi Siena | 6 | 1 | 5 | 408 | 443 | -35 | 7 |
D Grubu:
Yarın:
19.30 Lietuvos Rytas-Lokomotiv Kuban
20.00 Kızılyıldız Telekom-Maccabi Electra
29 Kasım Cuma:
21.30 Laboral Kutxa-Panathinaikos
Takım | O | G | M | AS | YS | AV | P |
1-Lokomotiv Kuban | 6 | 5 | 1 | 449 | 435 | 14 | 11 |
2-Maccabi Electra | 6 | 4 | 2 | 465 | 436 | 29 | 10 |
3-Panathinaikos | 6 | 3 | 3 | 485 | 463 | 22 | 9 |
4-Laboral Kutxa | 6 | 3 | 3 | 460 | 462 | -2 | 9 |
5-Kızılyıldız Telekom | 6 | 2 | 4 | 485 | 492 | -7 | 8 |
6-Lietuvos Rytas | 6 | 1 | 5 | 424 | 480 | -56 | 7 |
SICAK GELİŞMELER
- Beşiktaş Emlakjet - Bourg maçı TRT SPOR'da
- Beşiktaş'ta gündem Salih Özcan ve Schick
- Sultanlar Ligi'nde eşleşmeler belli oldu
- Fenerbahçe Opet sezonu zirvede tamamladı
- Batman Borsa İstanbul Belde Ortaokulu'ndan tarihi başarı
- Erteleme maçı VakıfBank'ın
- Diawara kamptan ayrıldı
- Zeynep Sönmez çeyrek finalde
- Can Gebetaş'tan kritik toplantı öncesi açıklama
- Sivasspor'dan 3 gollü prova