26 Ağustos 2016 Cuma 10:49
Ankara, Rize, Muğla ve Balıkesir olmak üzere 4 ayrı kentte 6 grupta yapılacak karşılaşmalar 27-29 Ağustos tarihlerinde oynanacak. 22 takımın mücadele edeceği 1. tur müsabakalarında, gruplarında ilk 2 sırayı alan 12 takım son 16 turuna yükselecek.
Geçen sezon mazeret bildirmeden kupaya katılmayan Bursagücü ve 1453 Üsküdar kulüpleri, cezalı oldukları için 1. tur mücadelesinde yer alamayacak.
Bayanlar Türkiye Kupası 1. tur müsabakalarının programı şöyle:
- A Grubu (Ankara)
27 Ağustos Cumartesi:
13.00 Eskişehir Hentbol-Metropolspor
15.00 Samsun GSK-Gazi Pasifik
28 Ağustos Pazar:
13.00 Metropolspor-Samsun GSK
15.00 Gazi Pasifik-Eskişehir Hentbol
29 Ağustos Pazartesi:
13.00 Eskişehir Hentbol-Samsun GSK
15.00 Gazi Pasifik-Metropolspor
B Grubu (Rize)
27 Ağustos Cumartesi:
15.00 Kastamonu Belediyespor-Pazarspor
17.00 Sivas Belediyespor-Elazığ Sosyal Yardımlaşma
28 Ağustos Pazar:
15.00 Pazarspor-Sivas Belediyespor
17.00 Elazığ Sosyal Yardımlaşma-Kastamonu Belediyespor
29 Ağustos Pazartesi:
15.00 Kastamonu Belediyespor-Sivas Belediyespor
17.00 Elazığ Sosyal Yardımlaşma-Pazarspor
C Grubu (Ankara)
27 Ağustos Cumartesi:
13.00 Genç Uşak-Polatlı Belediyespor
15.00 Aksaray Belediyespor-Kemalpaşa ATA
28 Ağustos Pazar:
13.00 Polatlı Belediyespor-Aksaray Belediyespor
15.00 Kemalpaşa ATA-Genç Uşak
29 Ağustos Pazartesi:
13.00 Genç Uşak-Aksaray Belediyespor
15.00 Kemalpaşa ATA-Polatlı Belediyespor
D Grubu (Muğla)
27 Ağustos Cumartesi:
13.00 İzmir Büyükşehir Belediyespor-Muğla Yalıkavak
28 Ağustos Pazar:
13.00 İzmir Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Üniversitesi
29 Ağustos Pazartesi:
13.00 Muğla Yalıkavak-Anadolu Üniversitesi
E Grubu (Balıkesir)
27 Ağustos Cumartesi:
18.00 Üsküdar Belediyespor-Bandırmaspor
28 Ağustos Pazar:
18.00 Üsküdar Belediyespor-Adana Şakirpaşa
29 Ağustos Pazartesi:
18.00 Bandırmaspor-Adana Şakirpaşa
F Grubu (Ankara)
27 Ağustos Cumartesi:
14.00 Osmangazi Belediyespor-Hentbolspor
16.00 Artsam Koleji-Mudanya Belediyesi Dinçspor
28 Ağustos Pazar:
14.00 Hentbolspor-Artsam Koleji
16.00 Mudanya Belediyesi Dinçspor-Osmangazi Belediyespor
29 Ağustos Pazartesi:
14.00 Osmangazi Belediyespor-Artsam Koleji
16.00 Mudanya Belediyesi Dinçspor-Hentbolspor
"Kartal'a Reus müjdesi"
Trabzonspor, Samsunspor deplasmanında
Eyüpspor - Göztepe maçı TRT SPOR'da
"Bize göre iki penaltı pozisyonu var"
Beşiktaş 90+7'de kazandı
Dursun Özbek listesini teslim etti
TFF'den imza açıklaması
"Durup dururken imza süreci başlamadı''
Beşiktaş'ta Masuaku şoku
Arda Güler, Cadiz maçında 11'de