23
Ocak 2021
Cumartesi
Diğer Sporlar

Milliler kampa girdi

20 Mayıs 2014 Salı 14:33 - Son Güncelleme 20 Mayıs 2014 Salı 14:39

A Milli Bayan Hentbol Takımı İzmir'de kampa girdi.

2014 Avrupa Hentbol Şampiyonası grup elemelerinde 4. Grup'ta İspanya ve Hollanda ile karşılaşacak A Milli Bayan Hentbol Takımı İzmir'de kampa girdi.

Grupta oynadığı 4 maçta 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet alan ve 3. sırada bulunan A Milli Takım 11 Haziran Çarşamba günü Ankara'da İspanya'yı konuk ettikten sonra gruptaki son maçını 15 Haziran Pazar günü deplasmanda Hollanda ile oynayacak. Bu müsabakalar için İzmir'de toplanan A Milli Takım, ilk etap çalışmalarını 24 Mayıs Cumartesi gününe kadar sürdürecek.

Daha sonra 27 Mayıs-5 Haziran tarihlerinde İzmir'de ikinci etap çalışmalarını yapacak A Milli Takım, daha sonra 8-14 Haziran tarihlerinde Ankara'da çalışmalarına devam edecek.

Teknik direktör Hikmet Vurgun yönetimindeki 20 kişilik milli takım kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Derya Tınkaoğlu, Nur Ceren Akgün, Didem Hoşgör, Betül Yılmaz, Fatma Ay, Çağla Yılmaz, Gülsüm Güleçyüz, Yasemin Şahin (Muratpaşa Belediyesi), Merve Toker, Yeliz Yılmaz, Neriman Sevgilican (Maltepe Belediyesi), Neslihan Yakupoğlu, Perihan Topaloğlu (Ardeşen Gençlik), Yasemin Güler, Esin Sağdıç, Sibel Karameke, Aslı İskit (İzmir Büyükşehir Belediyesi), Merve Adıyaman (Üsküdar Beleidyesi), Ece Öztokat (Konak Belediyesi), Sara Keçeci (Danimarka).

Sıradaki Haber
Kartal, deplasmanda avantajı kaptı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz