Diğer Sporlar

Dursun Özbek, Çınar kardeşler ile buluştu

23 Ekim 2015 Cuma 16:52 - Son Güncelleme 23 Ekim 2015 Cuma 16:56

Başkan Özbek, kulübün milli yelkencileri Deniz ve Ateş Çınar ile bir araya geldi

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, 470 sınıfında 2016 Rio Olimpiyatları'na katılma hakkı elde eden sarı-kırmızılıların milli yelkencileri Deniz ve Ateş Çınar kardeşler ile bir araya geldi.

Sarı-kırmızılı kulübün, Kalamış Su Sporları ve Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen buluşmaya Özbek ve Çınar kardeşlerinin yanı sıra yönetim kurulu üyesi Ali Yüce, su sporları idari menajeri Emre Danışment, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği Başkanı Metin Öztürk ve branş yöneticileri katıldı.

Organizasyonda açıklamada bulunan Dursun Özbek, Deniz ve Ateş Çınar'ın başarısından dolayı gururlandıklarını belirterek, "Sporcularımız kazandıkları başarıyla camiamız ve Türkiye'nin gurur vesilesi oldular. Galatasaray Kulübü Başkanı olarak onlara teşekkür ederim. Kendileri bayrağımızı göndere çektiler. İnşallah Rio Olimpiyatları'nda da aynı başarıyı devam ettirecekler" ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı, yelken sporuna destek veren kurum ve ailelere teşekkür ederek, amatör branşların desteklerle ayakta durduğunu söyledi.

Sıradaki Haber
Arkas liderliğini sürdürüyor!
Yükleniyor lütfen bekleyiniz