Dünya Kupası'nın fikstürü ve yayınlanacağı kanallar
08 Temmuz 2018 Pazar 00:01 - Son Güncelleme 08 Temmuz 2018 Pazar 01:57Futbolun kalbi TRT ekranlarında atıyor. Rusya'da düzenlenen 2018 FIFA Dünya Kupası, TRT 1, TRT 4K ve TRT SPOR ekranlarında futbolseverlere ulaşıyor. Ayrıca tüm maçlar yepyeni bir deneyimle trtspor.com.tr'den de canlı yayınlanıyor.
İşte toplam 64 maça sahne olacak Dünya Kupası'nın fikstürü ve yayınlanacağı kanallar...
GRUP MAÇLARI PROGRAMI
GRUP |
SAAT |
MAÇ |
|
14 Haziran Perşembe |
|||
A Grubu |
|
Rusya - Suudi Arabistan |
|
|
|
|
|
15 Haziran Cuma |
|||
A Grubu |
15:00 |
Mısır - Uruguay |
|
B Grubu |
18:00 |
Fas - İran |
|
B Grubu |
21:00 |
Portekiz - İspanya |
|
|
|
|
|
16 Haziran Cumartesi |
|||
C Grubu |
13:00 |
Fransa - Avustralya |
|
D Grubu |
16:00 |
Arjantin - İzlanda |
|
C Grubu |
19:00 |
Peru - Danimarka |
|
D Grubu |
22:00 |
Hırvatistan - Nijerya |
|
|
|
|
|
17 Haziran Pazar |
|||
E Grubu |
15:00 |
Kosta Rika - Sırbistan |
|
F Grubu |
18:00 |
Almanya - Meksika |
|
E Grubu |
21:00 |
Brezilya - İsviçre |
|
|
|
|
|
18 Haziran Pazartesi |
|||
F Grubu |
15:00 |
İsveç - Güney Kore |
|
G Grubu |
18:00 |
Belçika - Panama |
|
G Grubu |
21:00 |
Tunus - İngiltere |
|
|
|
|
|
19 Haziran Salı |
|||
H Grubu |
15:00 |
Kolombiya - Japonya |
|
H Grubu |
18:00 |
Polonya - Senegal |
|
A Grubu |
21:00 |
Rusya - Mısır |
|
|
|
|
|
20 Haziran Çarşamba |
|||
B Grubu |
15:00 |
Portekiz - Fas |
|
A Grubu |
18:00 |
Uruguay - Suudi Arabistan |
|
B Grubu |
21:00 |
İran - İspanya |
|
|
|
|
|
21 Haziran Perşembe |
|||
C Grubu |
15: 00 |
Danimarka - Avustralya |
|
C Grubu |
18:00 |
Fransa - Peru |
|
D Grubu |
21:00 |
Arjantin - Hırvatistan |
|
|
|
|
|
22 Haziran Cuma |
|||
E Grubu |
15:00 |
Brezilya - Kosta Rika |
|
D Grubu |
18: 00 |
Nijerya - İzlanda |
|
E Grubu |
21:00 |
Sırbistan - İsviçre |
|
|
|
|
|
23 Haziran Cumartesi |
|||
G Grubu |
15:00 |
Belçika - Tunus |
|
F Grubu |
18:00 |
Güney Kore - Meksika |
|
F Grubu |
21:00 |
Almanya - İsveç |
|
|
|
|
|
24 Haziran Pazar |
|||
G Grubu |
15:00 |
İngiltere - Panama |
|
H Grubu |
18:00 |
Japonya - Senegal |
|
H Grubu |
21:00 |
Polonya - Kolombiya |
|
|
|
|
|
25 Haziran Pazartesi |
|||
A Grubu |
17:00 |
Suudi Arabistan - Mısır |
|
A Grubu |
17:00 |
Uruguay - Rusya |
|
B Grubu |
21:00 |
İran - Portekiz |
|
B Grubu |
21:00 |
İspanya - Fas |
|
|
|
|
|
26 Haziran Salı |
|||
C Grubu |
17:00 |
Avustralya - Peru |
|
C Grubu |
17:00 |
Danimarka - Fransa |
|
D Grubu |
21:00 |
Nijerya - Arjantin |
|
D Grubu |
21:00 |
İzlanda - Hırvatistan |
|
|
|
|
|
27 Haziran Çarşamba |
|||
F Grubu |
17:00 |
Güney Kore - Almanya |
|
F Grubu |
17:00 |
Meksika - İsveç |
|
E Grubu |
21:00 |
İsviçre - Kosta Rika |
|
E Grubu |
21:00 |
Sırbistan - Brezilya |
|
28 Haziran Perşembe |
|||
H Grubu |
17:00 |
Senegal - Kolombiya |
|
H Grubu |
17:00 |
Japonya - Polonya |
|
G Grubu |
21:00 |
İngiltere - Belçika |
|
G Grubu |
21:00 |
Panama - Tunus |
SON 16 TURU
SAAT |
MAÇ |
|
30 Haziran Cumartesi: |
||
17:00 |
Fransa-Arjantin |
|
21:00 |
Uruguay-Portekiz |
|
|
|
|
1 Temmuz Pazar |
||
17:00 |
İspanya-Rusya |
|
21:00 |
Hırvatistan-Danimarka |
|
|
|
|
2 Temmuz Pazartesi |
||
17:00 |
Brezilya-Meksika |
|
21:00 |
Belçika-Japonya |
|
|
|
|
3 Temmuz Salı |
||
17:00 |
İsveç-İsviçre |
|
21:00 |
Kolombiya-İngiltere |
ÇEYREK FİNAL
SAAT |
MAÇ |
YAYINLANACAĞI KANALLAR |
|
6 Temmuz Cuma |
|||
17:00 |
Uruguay-Fransa |
||
21:00 |
Brezilya-Belçika |
||
|
|
|
|
7 Temmuz Cumartesi |
|||
17:00 |
İsveç-İngiltere |
||
21:00 |
Rusya-Hırvatistan |
YARI FİNAL
SAAT |
MAÇ |
YAYINLANACAĞI KANALLAR |
10 Temmuz Salı |
||
21:00 |
Fransa-Belçika |
TRT1, TRT4K, www.trtspor.com.tr |
|
|
|
11 Temmuz Çarşamba |
||
21:00 |
İngiltere-Hırvatistan |
TRT1, TRT4K, www.trtspor.com.tr |
3.'LÜK MAÇI
SAAT |
MAÇ |
YAYINLANACAĞI KANALLAR |
14 Temmuz Cumartesi |
||
17:00 |
63. Maç |
TRT1, TRT4K, www.trtspor.com.tr |
FİNAL
SAAT |
MAÇ |
YAYINLANACAĞI KANALLAR |
|
15 Temmuz Pazar |
|
||
18:00 |
64. Maç |
TRT1, TRT4K, www.trtspor.com.tr |
|
SICAK GELİŞMELER
- Bundesliga'nın en çok değerlenen ismi Pavlovic
- Hawks, Celtics'i son saniye basketiyle geçti
- "Avcı'nın gözdesi Weghorst"
- Beşiktaş Emlakjet - Bourg maçı TRT SPOR'da
- Beşiktaş'ta gündem Salih Özcan ve Schick
- Sultanlar Ligi'nde eşleşmeler belli oldu
- Fenerbahçe Opet sezonu zirvede tamamladı
- Batman Borsa İstanbul Belde Ortaokulu'ndan tarihi başarı
- Erteleme maçı VakıfBank'ın
- Diawara kamptan ayrıldı