4
Nisan 2020
Cumartesi
Futbol

Dybala'nın kız arkadaşı: Akciğerlerim iyi çalışmıyordu

26 Mart 2020 Perşembe 11:56 - Son Güncelleme 26 Mart 2020 Perşembe 12:05

Koronavirüse yakalanan Paulo Dybala'nın kız arkadaşı Oriana Sabatini, "Önce Dybala'nın grip olduğunu sandık. Sonrasında bende de oldu. Akciğerlerim iyi çalışmıyordu. Juve yemeğimizi gönderiyor ama yapmam gerekirse yaparım" dedi.

Juventus'un dünyaca ünlü yıldızı Paulo Dybala ile kız arkadaşı Oriana Sabatini, geçtiğimiz gün koronavirüse yakalandıklarını açıklamıştı. Sabatini, dün ilk kez bir İtalyan radyosuna açıklamalarda bulundu.

Sabatini, evde karantina altındayken bir şeylerin iyi gitmediğini hissettiklerini belirterek, "Şu an iyiyiz. 2-3 gün önce kendimizi kötü hissediyorduk, tıpkı gripte olduğu gibi. Tüm vücudunuz acıyor ve yorgun hissediyorsunuz. Yemeklerimizi Juventus getiriyor ama yapmam gerekirse tabii ki yaparım" dedi.

"Akciğerlerimin iyi olmayan sesler çıkardığını duydum" ifadesini kullanan Sabatini, "Sonra Paulo kendini kötü hissetmeye başladı. Grip belirtilerinde olduğu gibi. En azından bizim için böyle oldu. Şimdi kendimizi karantinaya aldık. Doktorlar 31 Mart'ta başka bir test yapacaklarını söyledi. Bu arada bize dinlenmemizi söylediler ve almak için bazı vitaminler verdiler" ifadesini kullandı. 

Kaynak: TRT SPOR