2
Haziran 2020
Salı
Futbol

Klopp giyiniş tarzını beğenmiyor

23 Mayıs 2020 Cumartesi 15:37 - Son Güncelleme 23 Mayıs 2020 Cumartesi 15:41

Jürgen Klopp, giyiniş tarzının havalı olmadığını biliyor. Saha kenarında eşofman ile durmasına açıklık getiren Alman çalıştırıcı, "Bir süre kot pantolon ve gömlek giydim ancak hiç rahat hissetmedim" dedi.

Neşeli halleriyle bilinen Liverpool teknik direktörü Jürgen Klopp, katıldığı bir video konferansta samimi açıklamalarda bulundu. 52 yaşındaki çalıştırıcı, saha kenarındaki giyinişinin havalı olmadığını bildiğini söyledi.

Alman teknik adam, "Bir süre kot pantolon ve gömlek ile maçlara çıktım ancak hiç rahat hissetmedim. Bundan dolayı eşofman tercihinde bulundum" dedi.

Jürgen Klopp, kıyafet konusunda Manchester City teknik direktörü Pep Guardiola’yı öne çıkardı. Tecrübeli çalıştırıcı, "Takım elbise yerine sıradan şeyler tercih ediyor ve giydiği her şey ona yakışıyor" ifadesini kullandı.

Başarılı olmanın sırrını da açıklayan Alman teknik adam, ''Bir takımı çalıştırırken kendi fikirlerinizle hareket etmelisiniz. Çünkü rol modeliniz kim olursa olsun aynı şeyleri yapamazsınız'' şeklinde konuştu.
 

Kaynak: TRT SPOR

Sıradaki Haber
PSG'den transfer atağı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz