25
Eylül 2020
Cuma
Futbol

"Zeki için İtalya ve İngiltere'den teklifler var"

13 Ağustos 2020 Perşembe 17:13 - Son Güncelleme 13 Ağustos 2020 Perşembe 19:34  |  Kaynak : TRT SPOR

Fransa Ligue 1 ekibi Lille'de forma giyen milli futbolcumuz Yusuf Yazıcı, TRT SPOR'a özel açıklamalarda bulundu. Takım arkadaşı Zeki Çelik ile ilgili Yazıcı, "Zeki için İtalya ve İngiltere'den teklifler var. " dedi.

Fransa Ligue 1 ekibi Lille'de forma giyen milli futbolcumuz Yusuf Yazıcı TRT SPOR'a özel açıklamalarda bulundu.

Yazıcı'nın konuşmasından öne çıkan başlıklar:

"Her şey yolunda, unutamayacağımız 5 ay geçirdik. Fransa'da her şey normale döndü. Ben iki hazırlık maçında oynadım. Kendi tempom gayet iyi. İlk yıl kendimi bulmaya başladım derken sakatlık geçirdim. Hedefim kendi seviyemi bir üst seviyeye çıkarmak. 3 kişi olduk, umarım daha da artarız.

" Burak abi gençlere örnek oldu"

Zeki'nin şuan biraz ağrısı var. Antrenmanlara başlayacak, Burak ağabeyin gelmesi bizi çok mutlu etti. Burak abi bu yaşta Lille gelerek gençlere büyük örnek oldu.

"Benim için güzel bir yıl olacak"

Avrupa Şampiyonası'nın önümüzdeki yıl oynanacak olması bizim için daha iyi olacak. Benim de hayallerim var, onları da gerçekleştireceğim. Çok iyi bir takımız, çok iyi oyunculara sahibiz. Benim için güzel bir yıl olacak. Fransızca dersleri alıyorum, kendimi geliştirmek zorundayım. Aradan 7,5 ay geçti sakatlıktan sonra şuan normal seviyedeyim, sezona hazır olarak gireceğim. Zeki için İtalya ve İngiltere'den teklifler var. 

Sıradaki Haber
Stephan Lichtsteiner futbolu bıraktı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz