8
Ağustos 2020
Cumartesi
Futbol

Nihat Özdemir: Birinci hedefimiz gruptan çıkmak

04 Aralık 2019 Çarşamba 16:04 - Son Güncelleme 04 Aralık 2019 Çarşamba 16:46

TFF Başkanı Nihat Özdemir, TRT SPOR'a özel açıklamalarda bulundu. Özdemir, EURO 2020'de ilk hedeflerinin gruptan çıkmak olduğunu söyledi.

TFF’nin Riva Tesisleri'nden canlı yayınla ekranlara gelen Gündem Futbol programında konuşan Özdemir, ''EURO 2020'de ana hedefimiz gruptan çıkmak.'' dedi.

Nihat Özdemir'in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

''Bakü bize ev sahipliği yapacak, orada seyirci avantajımız olacak.''

''EURO 2020'yi düzenlememiz gerekirken bu hakkı bizim elimizden aldılar. İnşallah EURO 2020'den iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyorum.''

''Şenol Güneş dün beni ziyarete gelmişti ''12 Haziran'a 192 gün kaldı.'' dedi. Güneş, 12 Haziran'a kadar her günü planlamış durumda. 191 gün sonra Roma'da çıkacağımız İtalya maçına şimdiden konsantrasyonu sağlamış durumdalar. UEFA, açılış maçının İtalya - Türkiye olmasından son derece memnun. EURO 2020'de adım adım ilerlemek istiyoruz. Futbol şansı bizimle olsun. Birinci hedefimiz 16 takım arasına girebilmek sonra da gidebileceğimiz yere kadar gidebilmek.''

Özdemir, prim  sorusuna ''Hiçbir oyuncumuz bir an bile prim konusu açmadı.'' dedi.

Tüm taraftarların yürekten desteklerini beklediklerini söyleyen Nihat Özdemir, ''Taraftarlar şimdiden biletlerini alsınlar, seyahat organizayonlarını yapsınlar, tüm taraftarların desteğini bekliyoruz. Biletler satışa çıkmış durumda. Herkesin yüreğiyle desteğini bekliyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: TRT SPOR

Sıradaki Haber
"İlk gelen alır"... Biletler satışa çıkıyor...
Yükleniyor lütfen bekleyiniz