Placeholder Broadage Row
"İlk haftalar çok önemli"

Beşiktaş'ta 2024-2025 sezonu hazırlıkları başladı. Sezonun ilk antrenmanı öncesi Beşiktaş Teknik Direktörü Giovanni van Bronckhorst açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan antrenman öncesinde teknik direktör Giovanni van Bronckhorst açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü olarak ilk antrenmanına çıkan Giovanni van Bronckhorst, medya mensuplarıyla selamlaştıktan sonra yaptığı açıklamada ilk hafta yapacakları antrenmanların çok önemli olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Evimize, tesisimize hoş geldiniz. Bugün burada Beşiktaş’ın teknik direktörü olarak başlamaktan çok keyifliyim. Oyuncularımızla da bugün ilk defa bir araya geldik. Ben de onlarla birlikte sahaya adım attığım için çok mutluyum. Sizlerle de iyi ilişkilerimiz olması gerekiyor. Sizlere karşı açık olmamız gerekiyor. Bu çok önemli bir konu. Çünkü sizlerle konuşurken aynı zamanda taraftarlarımıza da seslenmiş oluyoruz. Bu noktada iyi ilişkiler kurmak herkes için çok önemli. Takımımızla özellikle ilk haftalar çalışmalarımız oldukça önemli olacak. Slovenya’da yapacağımız kamp esnasında da yine sizlerle sohbet etme ve sorularını cevaplama şansı bulacağım."