Futbol

Berkan, Kerem ve Berat'tan Norveç beraberliği değerlendirmesi

09 Ekim 2021 Cumartesi 00:28 - Son Güncelleme 09 Ekim 2021 Cumartesi 00:49  |  Kaynak : TRT SPOR

İlk kez Türkiye forması giyen Berkan Kutlu ve Berat Özdemir ile milli takımdaki ilk golünü kaydeden Kerem Aktürkoğlu, 1-1 berabere sona eren Norveç maçının ardından mücadeleyi TRT SPOR'a değerlendirdi.

Berkan Kutlu'nun 1-1 biten Norveç maçı değerlendirmesi şöyle:

"Talihsiz bir gol yedik devre bitmeden. Taraftar da maç da elimizdeydi, çok çok iyi oynuyorduk bence, iyi mücadele ediyorduk. İlk yarı sonunda şanssız bir gol yedik, üzgünüz. Daha 3 maçımız var. Norveç'te Hollanda ile oynayacak. Yani hiçbir şey bitmiş değil.

Kerem Aktürkoğlu: Hiçbir şey bitmedi

"Maça iyi başladık, golü de erken bulduk. İçeride konuştuğumuz her şeyi yaptık. İlk 15 dakika baskılı başlayıp golü bulmak istiyorduk, o da gerçekleşti. Ama ilk yarı içeri 1-0 giremedik. İkinci yarı yine inançlıydık. Maçı çevirebileceğimizi, galibiyeti alabileceğimizi düşündük. İstediğimiz gibi olmadı. Önümüzde 3 maç var. Hiçbir şey bitmedi. 3 maçı yenmemiz yetmeyecek. 3 maçı kazanıp önümüzdeki maçlara bakacağız.

Berat Özdemir: 1-1 olana kadar maçın da hakimiydik

"Öncelikle maça çok güzel başladık, golü de bulduk. 1-1 olana kadar maçın da hakimiydik. İlk yarı biraz topu bırakır gibi olduk ama gönül isterdi ki çok güzel bir galibiyetle başlayalım. Ben de ilk maçımda güzel bir galibiyet yazdırmak isterdim haneme. Sağlık olsun. Biz çok iyi bir takımız. Şu anda takımda bir kolej havası var. Umarım bu kolej havasını devam ettirebiliriz. Daha iyi maçlar sergilemek istiyoruz. Hala şansımız var. Hollanda-Norveç maçı var. Onu bekleyeceğiz. Biz 3'te 3 yapıp arkamıza yaslanacağız. Çok iyi bir takımız. 3'te 3 yapacak kabiliyetimiz de var."

Sıradaki Haber
Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde gecenin sonuçları
Yükleniyor lütfen bekleyiniz