20
Ağustos 2019
Salı
Futbol

Dorukhan: Benim için özel bir maçtı

25 Mart 2019 Pazartesi 23:53 - Son Güncelleme 26 Mart 2019 Salı 00:02

A Milli Takımın 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Moldova'yı 4-0 yendiği maçta ilk 11'de sahaya çıkan Dorukhan Toköz, taraftarlara teşekkür etti.

A Milli Futbol Takımı'nın 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Moldova'yı 4-0 yendiği maçta ilk 11'de sahaya çıkan Dorukhan Toköz, "Tüm takımlar rakibimiz. Biz hepsini yenmek için sahaya çıkacağız" dedi.

Maçtan sonra gazetecilere konuşan milli futbolcu Dorukhan, taraftarların desteği için teşekkür ettiğini dile getirdi. Genç oyuncu, "Benim için çok özel bir gece. Çünkü görüyorsunuz, taraftarlarımız da sahip çıktı çok sağ olsunlar. Çok teşekkür ediyorum, hakları ödenmez." dedi. 

İlk 11'de olduğu için mutluluk duyduğunu aktaran Dorukhan, "Benim için çok özel bir maçtı. İlk 11’i oynadım. Bu forma için her şeyi yaparız zaten. Bunu herkes biliyor. Buradan 6 puanla dönmek bizim için çok önemliydi. Çok mutluyuz. Hocamız sağ olsun gördüğünüz gibi 6 puan aldırdı bize. İnşallah daha iyi olacak. İstediğimiz yerlere geleceğiz Allah izin verirse. Tüm takımlar rakibimiz. Biz hepsini yenmek için sahaya çıkacağız. Türkiye olduğumuzun farkındayız. Bu forma çok ağır bir forma. İnşallah kim olursa önümüze gelen, yenmek için sahaya çıkacağız." diye konuştu.  

Kaynak: AA