Placeholder Broadage Row
Hamit Altıntop'tan Semih Kılıçsoy yorumu

Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Uluslar Ligi kura çekiminin ardından TRT SPOR'a açıklamalarda bulundu.

A Milli Takımımızın UEFA Uluslar Ligi'ndeki rakipleri belli oldu. Milliler, B Ligi 4. Grup'ta Galler, İzlanda ve Karadağ ile eşleşti.

Kura çekimi sonrası Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, TRT SPOR'a telefonla bağlandı.

Kura yorumu

"Güzel bir kura. Bildiğiniz gibi C Ligi'nden B Ligi'ne çıkma hakkı kazandık. Şimdi de hedefimiz A Ligi'ne çıkmak ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek. Milli Takım'da oyuncu grubumuzun yaş ortalaması düştü ve oyun güzelleşti. Bu sistemde devam etmek istiyoruz. Ben inanıyorum ki bu olumlu süreci devam ettirererek dominant bir oyunla üstüne koyarak devam edeceğiz."

Altıntop, ''Hayallerimiz çok büyük. Bu yeni jenerasyonumuzla ülkemizdeki EURO 2032’de tarihimizdeki en iyi Milli Takım’ı oluşturabiliriz. Son zamanlarda Milli Takım’da oyuncu grubunun yaş ortalaması düştü ve oyun güzelleşti. Bu sistemde devam etmek istiyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Hamit Altıntop, Beşiktaş'ın genç yıldızı Semih Kılıçsoy ile ilgili ise ''Semih Kılıçsoy bir sürpriz değil, yıllardır yakından ilgileniyoruz, takip ediyoruz. Beşiktaş’ta süre bulunca göz önüne geldi. Kadromuzu güçlendirecek ve rekabeti arttıracak bir oyuncu.'' yorumunu yaptı.