13
Ağustos 2020
Perşembe
Futbol

Şenol Güneş: Biz de her yerde olmak istiyoruz

07 Ekim 2019 Pazartesi 13:06 - Son Güncelleme 07 Ekim 2019 Pazartesi 13:17

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Mercedes-Benz Türk ile yapılan sponsorluk anlaşmasında konuştu. Güneş, bundan sonraki her turnuvada yer almak istediklerini söyledi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Mercedes-Benz Türk ile 23 yıl önceki anlaşmadan sonra büyük organizasyonlarda yer alındığını hatırlattı.

Zamanın hızlı geçtiğini dile getiren tecrübeli teknik adam, "Heyecanımız aynı. Mercedes hayranlığı eskiden de bizde vardı. Amblemi bizim için çok önemli. Hep sorardık ne anlama geliyor diye. Yıldızlı amblemi; havada, karada, denizde her yerde varız demek. Biz de her yerde olmak istiyoruz. Avrupa Şampiyonası'nda, Dünya Kupası'nda olmak istiyoruz. Türkiye bizden bunu bekliyor. Biz bir aileyiz, birlikte başaracağız." şeklinde konuştu.

Beşiktaşlı milli oyuncu Dorukhan Toköz'ün sakatlığına değinen Güneş, "Maalesef dünkü sakatlığı nedeniyle Dorukhan aramızda yok. Abdülkadir Ömür, Hasan Ali Kaldırım, Emre Kılınç gibi arkadaşlar da yok. Sakatlık bu işin içerisinde var ve hepsi geçecek. İşinizi iyi yapıp sorumluluk aldığınızda, onun mutluluğu hiçbir şeyde yok. Tüm Türkiye sizden başarı bekliyor. Nerede olursa olsun üstün oyunumuzu gösterip maçı kazanmak ve mutlaka Avrupa Şampiyonası'na katılmak istiyoruz. 2020'de, 2022'de... Daha sonra siz devam edersiniz." değerlendirmesinde bulundu

Sıradaki Haber
Nihat Özdemir'den destek çağrısı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz