Futbol

Ayhan Akman'dan tehdit iddiası

27 Kasım 2015 Cuma 16:22 - Son Güncelleme 27 Kasım 2015 Cuma 14:58

Ayhan Akman'dan istifa açıklaması geldi.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Sarıyer'le yolları ayrılan teknik direktör Ayhan Akman, taraftarın kendisini ve oyuncuları tehdit ettiğini, yaşananlar karşısında kulüp yönetim kurulunun yanlarında durmadığını savundu.

Akman, yaptığı yazılı açıklamada, sezon başında koydukları şampiyonluk hedefine, emin adımlarla ilerledikleri dönemde, protestolara maruz kaldıklarını vurguladı.

Kazandıkları maçtan sonra bile sevinçlerinin tepkiyle karşılandığını anlatan Akman, şu ifadeleri kullandı:

"Taraftarların anlamsız tepkisinin, son kazandığımız maç boyunca ve sonundaki sevincimizi dahi protesto edecek kadar ileri gitmesi, sonrasında tesislere gelen taraftar grubunun beni ve oyuncularımı tehdit etmesi, buna karşı bizleri destekleyici bir duruş sergilemeyen ve yanımızda olmayan yönetim kurulunun tavrından dolayı, oyuncularımıza ve kulübümüze zarar vermeme adına görevimden ayrılıyorum. Takımımıza ve bizlere sahip çıkan oyuncularımıza şampiyonluk yolunda başarılar dilerim."

Beyaz Grup'ta 7 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 yenilgi alan Sarıyer, Ayhan Akman döneminde topladığı 23 puanla 14. haftaya 3. sırada girdi.

Sıradaki Haber
Yükleniyor lütfen bekleyiniz