21
Nisan 2021
Çarşamba
Futbol

Misli.com 3. Lig'de görünüm

03 Mart 2021 Çarşamba 18:32 - Son Güncelleme 03 Mart 2021 Çarşamba 18:43  |  Kaynak : AA

Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 21. hafta, 2 ve 3. gruplarda ise 24. hafta maçları oynandı. 1. Grup'ta Diyarbekirspor, 3. Grup'ta da Somaspor zirvedeki yerini korurken, 2. Grup'ta Belediye Kütahyaspor liderliğe yükseldi.

Ligin 4. Grubu'nda 24. hafta maçları yarın (04.03.2021) yapılacak. Ligde oynanan maçların sonuçları ve gruplarda oluşan puan durumu şöyle:

1. Grup:

Bucaspor 1928-Payasspor: 3-0

Nevşehir Belediyespor-Belediye Derincespor: 0-1

Artvin Hopaspor-Arnavutköy Belediyespor: 1-1

1877 Alemdağspor-Manisaspor: 2-1

Fatsa Belediyespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor: 1-0

Çankaya-Antalya Kemerspor: 1-0

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Ofspor: 1-3

Kızılcabölükspor-Diyarbekirspor: 0-1 

TAKIM O G B M A Y P
1.DİYARBEKİRSPOR  21 14 5 2 27 12 47
2.BUCASPOR 1928 21 13 6 2 41 14 45
3.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 21 13 2 6 33 16 41
4.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİSPOR 21 10 6 5 31 20 36
5.OFSPOR 21 10 6 5 30 25 36
6.BELEDİYE DERİNCESPOR 20 8 8 4 30 17 32
7.FATSA BELEDİYESPOR 20 7 6 7 16 19 27
8.ARTVİN HOPASPOR 21 7 6 8 27 34 27
9.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 21 6 7 8 23 25 25
10.KIZILCABÖLÜKSPOR 21 5 7 9 19 25 22
11.1877 ALEMDAĞSPOR 20 6 4 10 25 35 22
12.PAYASSPOR 21 5 6 10 23 31 21
13.ÇANKAYA 20 6 3 11 14 29 21
14.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 21 5 5 11 19 21 20
15.ANTALYA KEMERSPOR 21 5 5 11 18 34 20
16.MANİSASPOR 21 1 8 12 15 34 11

2. Grup:

Yomraspor-Fethiyespor: 2-0

Büyükçekmece Tepecikspor-Ceyhanspor: 4-1

Karaman Belediyespor-Kahta 02: 1-1

Tekirdağspor-Mardin Fosfatspor: 1-1

Yozgatspor 1959-İskenderun: 0-4

Darıca Gençlerbirliği-Belediye Kütahyaspor: 0-1

Nazilli Belediyespor-Halide Edip Adıvar: 1-1

Atlas Maden Çengelköyspor-Tokatspor: 3-0

TAKIM O G B M A Y P
1.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 22 14 5 3 42 20 47
2.FETHİYESPOR 23 13 5 5 44 20 44
3.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 23 13 4 6 44 20 43
4.YOMRASPOR 22 10 7 5 30 23 37
5.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 23 8 10 5 23 20 34
6.CEYHANSPOR 23 9 7 7 36 43 34
7.İSKENDERUN 23 9 4 10 24 33 31
8.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR  22 7 9 6 34 25 30
9.MARDİN FOSFATSPOR 23 7 9 7 24 23 30
10.KAHTA 02 SPOR 23 6 10 7 28 24 28
11.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 22 5 11 6 24 30 26
12.KARAMAN BELEDİYESPOR 22 5 10 7 30 32 25
13.ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 23 6 7 10 27 31 25
14.TEKİRDAĞSPOR 23 4 11 8 28 31 23
15.AĞRI 1970 22 6 5 11 15 30 23
16.TOKATSPOR 22 5 5 12 16 42 20
17.YOZGATSPOR 1959 23 2 7 14 17 39 13

3. Grup

Osmaniyespor-Esenler Erokspor: 2-0

Altındağspor-Gölcükspor: 3-1

Şile Yıldızspor-Elazığ Karakoçan: 3-1

İçel İdmanyurdu-Yalovaspor: 2-1

Batman Petrolspor-Cizrespor: 1-1

Karşıyaka-Çatalcaspor: 3-3

Somaspor-Arhavispor: 3-0

Erbaaspor-Isparta 32: 3-1

Not: Osmaniyespor'un 3 puanı silinmiştir.

Sıradaki Haber
Misli.com 3. Lig'de haftanın programı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz