Futbol

İsyan! "4 yedik, ne analizi"

08 Kasım 2014 Cumartesi 10:57 - Son Güncelleme 08 Kasım 2014 Cumartesi 11:02

''Sezon başından bu yana video izliyoruz''

Galatasaray Yönetimi’nin tüm fedakarlığı ve para dopingine karşın B.Dortmund karşısında alınan 4-1’lik skor ve hayal kırıklığı Cesare Prandelli’nin tahtının şiddetle sallanmasına neden olmuştu.

Galatasaray tarihinde uzun yıllardan sonra 1 sezonda tam 4 kez rakiplerinden 4 gol yiyerek tarihi tersten yazan Cesare Prandelli’nin Florya’da vazgeçmediği uygulama futbolcuların isyanına neden oldu.

Sezon başından bu yana antrenmanların öncesinde G.Saray takımına ‘video analizleri’ ile yapan Prandelli’nin Almanya dönüşü yine aynı yönteme başvurması futbolcuların kendi aralarında bu durumdan rahatsızlık duyduklarını dile getirmesine neden oldu.

FUTBOLCULAR MUTSUZ

Hürriyet'te yer alan habere göre; Perşembe günü yapılan antrenman öncesinde Prandelli’nin oyuncularına 1 saat boyunca 4-1 sona eren maçı izletmesi takımın tepkisine neden oldu. Bu çalışma sonrasında G.Saray’da futbolcular kendi aralarında Prandelli’nin bu uygulamasından ötürü mutsuzluklarını artık yüksek sesle eleştirmeye başladı.

Öyle ki Florya’da sezon başından bu yana zaman zaman antrenmanlar video analizleri nedeniyle 1 saat uzuyordu. Dortmund maçından sonra da Prandelli’nin bu yola başvurmasını futbolcular, “Video izlemekten bıktık. Rakipten 4 gol yedik. Bu neyin analizi. Sezon başından bu yana video izliyoruz” diyerek kendi aralarında mutsuzluklarını dile getirdiler.

Sıradaki Haber
Rekorların adamı Messi
Yükleniyor lütfen bekleyiniz