• BTC:
  • ETH:
  • LTC:
  • XRP:
  • SOL:
  • EXEN:
AL/SAT
Futbol

"Tur şansımız yüzde 40"

27 Şubat 2014 Perşembe 00:47 - Son Güncelleme 27 Şubat 2014 Perşembe 00:53

Roberto Mancini, İngiltere'deki maçın çok zorlu geçeceğini dile getirdi.

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci tur ilk maçında 1-1 berabere kaldıkları Chelsea'ye olması gerekenden daha fazla saygı gösterdiklerini söyledi.

"Saygı" kelimesini, kaygı ve korku anlamında kullandığını aktaran İtalyan teknik adam, Chelsea'nin güçlü bir rakip olmasına karşın onlara karşı gösterdikleri saygıyı bir rakibe olması gerekenden fazla bulduğunu ve o dönemde çok fazla hata yaptıklarını ve gol yediklerini dile getirdi.

Mancini, maça Semih ve Yekta ile başlamamasından pişmanlık duyup duymadığı konusunda ise, "Hayır, pişman olmadım. Bir karar verdiğinizde bunun doğru olduğunu düşünürsünüz" ifadesini kullandı.

"Tur şansımız yüzde 40"
Roberto Mancini, maç öncesi yaptığı basın toplantısında Chelsea'nin tur şansını yüzde 80 olarak gösterdiği hatırlatılarak, bu maçın ardından düşüncesinin sorulması üzerine, "Şu anda maç öncesine göre tur şansımızın daha fazla olduğunu düşünüyorum. İkinci maçta şansımızın yüzde 40 olduğunu söyleyebilirim" cevabını verdi.

İngiltere'deki maçın çok zorlu geçeceğini dile getiren İtalyan çalıştırıcı, "Orada işlerin çok zor olacağını tahmin ediyorum ama oyuncularımız ikinci yarıda neler yapabileceklerini gördüler. Bu oyunla ikinci maçta bir şeyler elde edebiliriz" değerlendirmesinde bulundu.

Mancini, ilk yarıda Chelsea kaptanı John Terry'nin topu oyun dışına atmayıp, Burak Yılmaz'ın bulduğu golün iptal edilmesine neden olmasıyla ilgili, "Pozisyonu görmedim. Ne olduğun bilmiyorum. Ben sadece Burak'ın golünün ardından hakemin Terry'e sarı kart gösterdiğini gördüm" dedi.

Oyundan alınan Drogba'nın saha kenarında kulağına ne söylediğinin sorulması üzerine de Mancini, esprili bir şekilde, "Özel bir şey değil. Maçtan sonra birlikte yemeğe gidip gidemeyeceğimizi sordu" demekle yetindi.

Sıradaki Haber
Ronaldo'nun hakkını teslim etti!
Yükleniyor lütfen bekleyiniz