Futbol

Spor camiasından "23 Nisan" mesajları

23 Nisan 2022 Cumartesi 09:52 - Son Güncelleme 23 Nisan 2022 Cumartesi 14:05  |  Kaynak : TRT SPOR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta düzenlenen etkinlikler ile kutlanıyor. Spor kulüpleri ve federasyonlar da yayınladıkları mesajlar ile bu coşkuya ortak oldu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 102'nci açılış yıl dönümü törenlerle kutlandı...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşkusuna spor dünyası da ortak oldu.

Gençlik ve spor bakanlığı resmi hesabından yaptığı paylaşımında" Minik yüreklerindeki inançla, ülkemizi yükseltecek heyecan ve neşeyle geleceğe koşan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun" ifadelerini kullandı..

Türkiye Futbol Federasyonu, resmi sitesinden yaptığı paylaşımda "Gelecek nesillere aktaracağımız en büyük emanetimiz olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı içtenlikle kutlarız" dedi..

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor başta olmak üzere diğer spor kulüpleri de yayınladıkları mesajlar ile ulusal bayramımızı kutladı..

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ise "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocukları arasında sevgi, dostluk ve kardeşlik bağları oluşturmak için “Çocuk Bayramı” olarak taçlandırdığı gün hepimize kutlu olsun" açıklamasında bulundu..

Türkiye Voleybol Federasyonu da yaptığı paylaşımda,"Dünya çocuklarına armağan edilen bu anlamı günün 102'inci yıl dönümünü en içten dileklerimizle kutluyoruz" ifadelerine yer verdi.

Diğer spor federasyonları da mesajlarıyla coşkuya ortak oldular. 

Sıradaki Haber
"Fener'in altın çağı"
Yükleniyor lütfen bekleyiniz