1. Lig'in 5 haftalık programı açıklandı
20 Mart 2019 Çarşamba 16:58 - Son Güncelleme 20 Mart 2019 Çarşamba 17:03Spor Toto 1. Lig'de 27 ile 31. haftalar arasındaki müsabaka programı açıklandı.
Spor Toto 1. Lig'de 27 ile 31. haftalar arasındaki müsabaka programı belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de 5 haftalık maç programı şöyle:
27. hafta
2 Nisan Salı:
16.00 Kardemir Karabükspor-Adanaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Altınordu-Osmanlıspor (Bornova)
19.00 İstanbulspor-Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
19.00 Gençlerbirliği-Boluspor (Eryaman)
3 Nisan Çarşamba:
16.00 Gazişehir Gaziantep-Afjet Afyonspor (Gaziantep)
16.00 Hatayspor-Birevim Elazığspor (Antakya Atatürk)
16.00 Balıkesirspor Baltok-Giresunspor (Balıkesir Atatürk)
19.00 Abalı Denizlispor-Altay (Denizli Atatürk)
11 Nisan Perşembe:
19.00 Adana Demirspor-Ümraniyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
28. hafta
6 Nisan Cumartesi:
14.00 Boluspor-Kardemir Karabükspor (Bolu Atatürk)
19.30 Balıkesirspor Baltok-İstanbulspor (Balıkesir Atatürk)
19.30 Osmanlıspor-Eskişehirspor (Osmanlı)
7 Nisan Pazar:
14.00 Ümraniyespor-Hatayspor (Ümraniye Belediyesi)
16.30 Giresunspor-Gençlerbirliği (Giresun Atatürk)
16.30 Afjet Afyonspor-Adana Demirspor (Zafer)
19.30 Adanaspor-Abalı Denizlispor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
8 Nisan Pazartesi:
19.00 Birevim Elazığspor-Altınordu (Stadı henüz açıklanmadı)
19.00 Altay-Gazişehir Gaziantep (İzmir Atatürk)
29. hafta
12 Nisan Cuma:
19.00 İstanbulspor-Osmanlıspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
13 Nisan Cumartesi:
14.00 Hatayspor-Afjet Afyonspor (Antakya Atatürk)
19.30 Eskişehirspor-Birevim Elazığspor (Yeni Eskişehir)
19.30 Abalı Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)
14 Nisan Pazar:
14.00 Kardemir Karabükspor-Giresunspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.30 Gençlerbirliği-Balıkesirspor Baltok (Eryaman)
19.30 Gazişehir Gaziantep-Adanaspor (Gaziantep)
15 Nisan Pazartesi:
19.00 Altınordu-Ümraniyespor (Bornova)
19.00 Adana Demirspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
30. hafta
19 Nisan Cuma:
19.00 Birevim Elazığspor-Osmanlıspor (Yeni Malatya)
20 Nisan Cumartesi:
14.00 Giresunspor-Abalı Denizlispor (Giresun Atatürk)
14.00 Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi)
19.30 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman)
21 Nisan Pazar:
14.00 Boluspor-Gazişehir Gaziantep (Bolu Atatürk)
16.30 Altay-Hatayspor (İzmir Atatürk)
16.30 Afjet Afyonspor-Altınordu (Zafer)
19.30 Adanaspor-Adana Demirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
22 Nisan Pazartesi:
19.00 Balıkesirspor Baltok-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)
31. hafta
27 Nisan Cumartesi:
14.00 Gazişehir Gaziantep-Giresunspor (Gaziantep)
14.00 Hatayspor-Adanaspor (Antakya Atatürk)
19.30 Altınordu-Altay (Bornova)
28 Nisan Pazar:
14.00 İstanbulspor-Birevim Elazığspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
16.30 Osmanlıspor-Ümraniyespor (Osmanlı)
16.30 Adana Demirspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
19.30 Abalı Denizlispor-Balıkesirspor Baltok (Denizli Atatürk)
29 Nisan Pazartesi:
19.00 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Eskişehirspor-Afjet Afyonspor (Yeni Eskişehir)
SICAK GELİŞMELER
- Judoda Antalya Grand Slam başladı
- Sarıalioğlu'ndan Büyükekşi için istifa önerisi
- Tahkim'den Göçek ile Arslanboğa'ya ret
- PFDK'dan Günay Güvenç'e 2 maç men
- ''TFF ve hakem sorumludur''
- James Maddison'ın Euro 2024 inancı tam
- İlk finalist ÇBK Mersin
- Alanyasporlu futbolcular, öğrencilerle buluştu
- Kulüpler Birliği yabancı hakem istiyor
- Ali Koç göreve devam ediyor