Futbol

"Şimdi bir tek o muhteşem kupa kaldı"

02 Haziran 2015 Salı 09:21 - Son Güncelleme 02 Haziran 2015 Salı 09:28

Samsunspor Teknik Direktörü Altın, A.Alanyaspor maçı sonrası iddialı konuştu.

PTT 1. Lig play-off yarı final ikinci maçında Samsunspor'a evinde 4-0 yenilerek Süper Lig şansını kaybeden Albimo Alanyaspor'un Antrenörü Mustafa Camunak, futbolcularına akıttıkları her damla ter için teşekkür etti.

Camunak, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, dört gün önce Samsun'da ağır bir mağlubiyet aldıklarını hatırlatarak, bu maçtan sonra da futbolcuları hazırlamanın bir hayli güç olduğunu söyledi.

Maçta gösterilen mücadele ve yapılan özveriden dolayı futbolcuları alkışlamaktan başka bir şey yapılamayacağını dile getiren Camunak, "Futbolculara akıttıkları her damla ter için teşekkür ediyorum. Buralara gelmemizde başkanımız başta olmak üzere yönetim kurulunun büyük gayretler oldu. Hepsine de ayrı ayrı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Samsunspor cephesi

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın ise Abimo Alanyaspor'a karşı hazırlıklı olduklarını ifade ederek, "Futbolcularımız ne verdiysek onu aldılar ve sahaya da muhteşem bir şekilde yansıttılar" dedi.

Rakiplerinin ilk devre üzerilerine çok geldiğini ve pozisyonlar da bulduğunu ifade eden Altın, ikinci devre de arkaya attıkları toplarla golleri bulduklarını belirtti.

Altın, bundan sonra finale gideceklerini vurgulayarak, şöyle konuştu:

"Futbolcularıma teşekkür ediyorum. Onlar istediler, onlar başardılar. Çok büyük badireler atlattık ama hepsini geride bıraktık. Ayaklarımızla, bedenimizle buraya kadar geldik. Şimdi tek şey kaldı, ellerimizin arasına alacağımız o muhteşem kupa kaldı. İnşallah o kupayı da kaldırırız ve taraftarlarımıza armağan ederiz. Çünkü bu şehir buna layık, bunu istiyor ve buraya kadar da geldi. Bundan sonra da yolumuz açık. Allah nasip ederse de bu mutluluğu hep birlikte yaşayacağız."

Sıradaki Haber
VİDEO | Adana'da maç sonrası büyük kavga!
Yükleniyor lütfen bekleyiniz