14
Nisan 2021
Çarşamba
Futbol

TFF 1. Lig'de görünüm

01 Mart 2021 Pazartesi 21:39 - Son Güncelleme 01 Mart 2021 Pazartesi 21:42  |  Kaynak : AA

TFF 1. Lig'in 24. haftası, oynanan üç maçla tamamlandı.

Tuzlaspor, Adanaspor'u 3-2 yenerken, Beypiliç Boluspor ise Menemenspor'a 3-0 üstünlük sağladı. Aydeniz Et Balıkesirspor-Ankaraspor maçı da 2-2 berabere bitti.

Evinde Altay'a 2-1 mağlup olan ve ligde 16 maç sonra yenilen Giresunspor, liderliğini sürdürdü.

Haftanın sonuçları

Ligde 24. hafta maçlarının sonuçları şöyle:

Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor: 1-0

Adana Demirspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor: 2-0

Ankara Keçiörengücü-Yılport Samsunspor: 1-1

Bursaspor-Akhisarspor: 3-2

Eskişehirspor-İstanbulspor: 0-3

Giresunspor-Altay: 1-2

Tuzlaspor-Adanaspor: 3-2

Menemenspor-Beypiliç Boluspor: 0-3

Aydeniz Et Balıkesirspor-Ankaraspor: 2-2

TFF 1. Lig'de 24. hafta maçlarının ardından puan durumu şu şekilde oluştu:

 

TAKIM O G B M A Y P
1.GİRESUNSPOR 24 16 5 3 39 16 53
2.YILPORT SAMSUNSPOR 24 14 8 2 42 22 50
3.İSTANBULSPOR  24 14 4 6 48 26 46
4.ALTINORDU 24 13 5 6 36 30 44
5.ADANA DEMİRSPOR 24 12 6 6 40 23 42
6.ALTAY 24 13 2 9 41 29 41
7.TUZLASPOR  24 12 5 7 34 30 41
8.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 24 11 6 7 31 17 39
9.BURSASPOR 24 10 4 10 38 38 34
10.ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 24 9 4 11 28 29 31
11.BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 24 8 7 9 27 32 31
12.ADANASPOR  24 7 5 12 34 36 26
13.BEYPİLİÇ BOLUSPOR 24 7 5 12 24 27 26
14.MENEMENSPOR 24 6 8 10 28 40 26
15.AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 24 6 7 11 25 34 25
16.AKHİSARSPOR 24 5 4 15 22 42 19
17.ANKARASPOR 24 3 6 15 15 39 15
18.ESKİŞEHİRSPOR 24 1 7 16 15

57

25. hafta programı

TFF 1. Lig'de 25. hafta maçlarının programı şöyle:

5 Mart Cuma:

19.00 İstanbulspor-Ankara Keçiörengücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

6 Mart Cumartesi:

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Ankaraspor-Menemenspor (Osmanlı)

19.00 Yılport Samsunspor-Adana Demirspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

7 Mart Pazar:

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Giresunspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Akhisarspor-Eskişehirspor (Spor Toto Akhisar)

16.00 Beypiliç Boluspor-Bursaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Altay-Tuzlaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

8 Mart Pazartesi:

19.00 Adanaspor-Aydeniz Et Balıkesirspor (Yeni Adana)

Sıradaki Haber
Yükleniyor lütfen bekleyiniz