22
Mart 2019
Cuma
Reklamı Kapat

Akhisarspor cephesinden hakem tepkisi

Trabzonspor'a deplasmanda 2-1 yenilen Akhisarspor'un teknik sorumlusu Ercan Kahyaoğlu, "Çocukların oyun oynamasına müsaade etmiyorlar. Şu anda yapacak bir şey yok" diye konuştu.
  • 09.03.2019 / 19:30 - trtspor.com.tr

Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Trabzonspor'a 2-1 yenilen Akhisarspor'un teknik sorumlusu Ercan Kahyaoğlu, "Çocukların oyun oynamasına müsaade etmiyorlar. Şu anda yapacak bir şey yok. Önümüzdeki hafta kaldığımız yerden devam etmeye çalışacağız" dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Kahyaoğlu, oyuna iyi başladıklarını belirtti. rcan Kahyaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"İstediğimiz gibi gidiyordu. Bir ara bocalar gibi olduk, birçok pozisyon verdik. Kenardan müdahalelerle normale döndü, oyun oynamaya başladık. İki takım da oyun oynamaya çalışıyordu. Devreyi 0-0 berabere kapatınca içeride de gerekli uyarıları yaptık."

İkinci yarıya iyi başladıklarını ifade eden Kahyaoğlu, "Bizim lehimize de skor gelişti. Ama bir anda ne olduysa oyunun içinde hakemin tutumu değişti. Arka arkaya iki gol yedik, aslında bunlar yemememiz gereken gollerdi. Bu çocuklar oyun oynamaya çalışıyorlar. Biz gerçekten çalışıyoruz. Dışarıdan müdahale olmaması lazım. Çocukların oyun oynamasına müsaade etmiyorlar. Şu anda yapacak bir şey yok. Önümüzdeki hafta kaldığımız yerden devam etmeye çalışacağız" dedi.

Kaynak: AA