Futbol

Beşiktaş milli araya odaklandı

08 Kasım 2021 Pazartesi 13:32 - Son Güncelleme 08 Kasım 2021 Pazartesi 13:41  |  Kaynak : TRT SPOR

Spor Toto Süper Lig'de ve Avrupa'da istediği sonuçları alamayan Beşiktaş, milli maçlar için verilen arayı iyi değerlendirmek istiyor. Siyah-beyazlıların, sakatlık konusunda da milli oyuncuları yakın takibe alacağı ifade edildi.

Spor Toto Süper Lig'de lider Trabzonspor'un 10 puan gerisine düşen Beşiktaş, milli araya moralsiz girdi.

Teknik direktör Sergen Yalçın'ın, iki haftalık bölümde hem takımını toparlamak hem de fizik olarak yukarıya çekmek istediği öğrenildi. Yaşanan sakatlıklardan dolayı sıkıntılı günler geçiren siyah beyazlılarda, Batshuayi ve Can Bozdoğan dışında eksik kalmadı.

Belçikalı golcünün tedavisinin son bölümü için İngiltere’ye gittiği, önümüzdeki hafta dönerek takıma katılacağı ifade edildi.

Beşiktaş'ta; Rıdvan Yılmaz, Kenan Karaman ve Ersin Destanoğlu, A Milli Takım kampında yer alıyor. Siyah beyazlılarda; Vida Hırvatistan, Pjanic Bosna Hersek, Atiba ve Larin Kanada, N'Sakala ise Demokratik Kongo Milli Takım'na çağrıldı.

Beşiktaş, geçtiğimiz milli takım arasından sonra üst üste zorlu maçlara çıkmış, sonrasında birçok sakatlık problemi yaşamıştı. Teknik ekip, bu süreçte oyuncuların hem antrenman hem de maç performanslarını takip edip sakatlık riskini en aza indirmeye çalışacak.

Sergen Yalçın'ın, hem kondisyon ekibinden hem de sağlık ekibinden daha dikkatli olmalarını istediği belirtildi. 

Sıradaki Haber
Trabzonspor, borsada da yükselişte
Yükleniyor lütfen bekleyiniz