Tüm Ligler
Tüm Ligler
Süper Lig
TFF 1. Lig
Premier Lig
Primera Lig
Bundesliga I
Serie A
Ligue 1
16
Ekim 2019
Çarşamba
Futbol

Beşiktaş top başı yaptı

08 Temmuz 2019 Pazartesi 19:42 - Son Güncelleme 08 Temmuz 2019 Pazartesi 19:57

Beşiktaş, yeni sezon öncesi ilk çalışmasını Riva'da gerçekleştirdi.

Beşiktaş yeni sezon öncesi ilk antrenmanını yaptı. Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanan siyah-beyazlılar, Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

Takım halinde poz vererek yeni sezona merhaba diyen siyah beyazlılarda teknik direktör Abdullah Avcı ilk çalışma öncesinde basın mensuplarının yanına gelerek herkesle tek tek tokalaştı.

Daha sonra çalışmaya geçilirken A Takımdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ahmet Kavalcı’da basın mensuplarının yanına gelerek yeni sezon öncesinde başarı dileklerini iletti.

Takımdaki geleceği merakla beklenen Ricardo Quaresma da çalışmada yer aldı. 

Geçtiğimiz sezonu kiralık olarak Bursaspor’da geçiren Umut Nayir, Balıkesirspor’da sözleşmesi biten Sedat Şahintürk ve geçtiğimiz sezon kadro dışı bırakılan Orkan Çınar da takımla birlikte çalıştı.

Geçen yıl Williem 2’de kiralık olarak oynayan Aras Özbiliz'in , sağlık kontrolünden geçmesine rağmen antrenmanda yer almaması dikkat çekti. 

Abdullah Avcı’nın Aras’ı kadroda düşünmediği öğrenildi.

İzinli olan Atiba Hutchinson, Enzo Roco ve Gary Medel sezon açılışında yer almazken, Burak Yılmaz ise stres kırığı yaşamaması için önlem olarak yapılan ameliyat yüzünden çalışmada yer almadı. Tecrübeli golcünün Avusturya’da kampına yetişmesi bekleniyor. 

Kaynak: TRT SPOR

Etiketler : Beşiktaş