Futbol

"En iyi üç oyuncunun ikisi sürpriz"

25 Ekim 2021 Pazartesi 23:18 - Son Güncelleme 26 Ekim 2021 Salı 09:53  |  Kaynak : TRT SPOR

TRT SPOR'da yayınlanan "% 100 Futbol" programında Beşiktaş-Galatasaray derbisini değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Beşiktaş'ın en iyi 3 oyuncusundan ikisi sürpriz oldu, Umut ve Necip...Diğeri de Larin'di" dedi.

Rıdvan Dilmen ve Erbatur Ergenekon TRT SPOR'da yayınlanan "% 100 Futbol" programında Beşiktaş'ın 2-1'lik üstünlüğü ile tamamlanan dev derbiyi yorumladı.

"Beşiktaş'ın en iyi 3 oyuncusundan ikisi sürpriz oldu, Umut ve Necip. Diğeri de Larin'di" diyen Dilmen, Batshuayi'ye çok yük bindiğini ve Belçikalı forvetin yavaş yavaş fizik olarak geriye gittiğini kaydetti.

Beşiktaş'ta Pjanic'in iyi bir performans sergilediğini kaydeden Dilmen, "Teixeira üzerine koyuyor ama daha zamanı var" diye konuştu.

Dilmen, Galatasaray'ın genç yıldızı Kerem Aktürkoğlu'nu da överek, "Kerem uzun süredir Galatasaray'da oynuyormuş gibi, üzerine koyarak ilerliyor, tecrübeyi erken kazandı" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın forveti Diagne'nin Beşiktaş'ın stoper hattındaki Necip ile Vida'yı hiç zorlayamadığını kaydeden Dilmen, Cicaldau için ise "Bir var bir yok" dedi.

Rıdvan Dilmen, dev mücadelede penaltı kurtaran ve Beşiktaş'ın galibiyetinde büyük pay sahibi olan siyah-beyazlıları genç kalecisi Ersin Destanoğlu ile ilgili ise şunları söyledi:

 "Ersin ile sezon mu biter?" dendi, Ersin şimdi Avrupa'nın radarında. Beşiktaşlılar Ersin'i kalede görünce rahat oluyorlar."
 

Sıradaki Haber
Beşiktaş derbiyle moral buldu
Yükleniyor lütfen bekleyiniz