Futbol

Ersan'dan duygusal veda

04 Şubat 2016 Perşembe 16:21 - Son Güncelleme 04 Şubat 2016 Perşembe 15:00

Çin'e transfer Ersan instagram hesabından veda mesajı yayınladı.

Beşiktaş'ın transferi için Çin ekibi Hebei China Fortune'a transferi için görüşmelere başladığı Ersan Adem Gülüm, veda mesajı yayımladı.

Milli futbolcu, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda, Beşiktaş'a 2010 yılında, 23 yaşında geldiğini hatırlatarak, şu ifadeleri kullandı:

"Çok büyük isimlerle aynı formayı giyme şansına sahip oldum. Çok güzel ve özel anlar, anılar yaşadım. İki kez zor sakatlık dönemi geçirdim. Her defasında da en zor anlarımda hayatımın sonuna kadar çok büyük sevgi ve minnetle hatırlayacağım destekler gördüm. Kulübüm, takım arkadaşlarım, tüm kulüp çalışanları ve taraftarlarımız... Herkese burada geçirdiğim 6 güzel senede bana kattıkları ve üzerimdeki emekleri için teşekkür ederim. Her zaman 'vefa' gördüğüm kulübüm için 'feda' düşünmeme bile gerek olmayan bir durum oldu. Şanlı Beşiktaş tarihine Ersan Adem Gülüm adını yazdırıp, güzel anılarınızda yer alabildiysem ne mutlu bana. Hayat bir gün belki yollarımızı tekrar birleştirir. O zamana kadar hakkınızı helal edin."

Sıradaki Haber
Gençlerbirliği 4 eksikle çalıştı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz