14
Nisan 2021
Çarşamba
Futbol

Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray başkanlığına adaylığını açıkladı

08 Nisan 2021 Perşembe 10:17 - Son Güncelleme 08 Nisan 2021 Perşembe 10:41  |  Kaynak : TRT SPOR

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kulüp başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Galatasaray'da mayıs ayında yapılması beklenen başkanlık seçimi için, divan başkanlığı görevini yürüten Eşref Hamamcıoğlu adaylığını açıkladı.

Eşref Hamamcıoğlu kararını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. 'Galatasaray'a güven' sloganı ile seçim kampanyasını başlatan Hamamcıoğlu açıklamasında, "Ben Galatasaray'da yetişim. Kim olduğumun cevabı da Galatasaray'da gizli zaten. Ben her gün Galatasaray'ı yaşayanlardanım. Büyüklerimiz her zaman soru sormayı öğretti. Biz de hep sorguladık. Ne doğru, ne yanlış, ne yapabilirize baktık, anlamaya çalıştık. Ben Galatasaraylıyım. Şikayet etmek yok genlerimde. Bir Galatasaraylı olarak görevlerim ve sorumluluklarım var. Böyle hisseden herkesle birlikte yürümeye hazırım. Camiamızın şu anda bir iradeye ihtiyacı olduğunu hissediyorum. Bu yüzden de bir adım öne çıkıyorum ve Galatasaray başkanlığı için adaylığımı koyuyorum. Galatasaray olarak özümüze dönüş artık çok yakın. Tek ihtiyacımız yani hatırlamamız gereken Galatasaray'a güven." ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haber
Üst kutu 6
Yükleniyor lütfen bekleyiniz