Futbol

G.Saray'da kontenjan sıkıntısı

27 Ocak 2014 Pazartesi 14:46 - Son Güncelleme 27 Ocak 2014 Pazartesi 14:54

Sarı kırmızılılar, Telles ile Hajrovic'e bir türlü yer açamadı.

Galatasaray, yaptığı yabancı transferleri oynatamamanın sıkıntısını yaşıyor.

İlk yarının son haftalarında toparlanan ve yapılan yeni transferler sonrasında şampiyonluk için umutlanan sarı kırmızılılar Gaziantep'de adeta duvara tosladı.

Galatasaray'ın 2 puan kaybettiği maçta; kötü futbolun yanısıra yeni transferlerini oynatamaması asıl krizi ortaya çıkaran neden oldu.

G.Saray resmi sözleşme imzaladığı Alex Telles ve İzet Hajroviç'i Gaziantep'e bile götüremezken, yabancı kontenjanını boşaltmak için Dany ve Amrabat ile görüşmeler daha da gerginleşti.

Teknik direktör Mancini'nin maç sonu konuşmasında bu konuya değinmesinin ardından başkan Ünal Aysayl'ın, İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan ile görüşerek Dany ve Amrabat ile yolların kesin olarak ayrılmasına karar verildiği öğrenildi.

Ancak iki oyuncu da kendilerine yapılan teklifi reddederek, sarı kırmızılı forma için direnmeye devam ediyor. Ancak sarı kırmızılılar her iki oyuncunun menajerini çağırarak bu konuya 2 gün içerisinde mutlaka çözüm bulmaları gerektiğini bildirdi. İki oyuncu direnirse kiralık gönderilmelerinin yanı sıra G.Saray'a bir daha dönmelerinin zor olduğu bildirildi. Ayrıca kiralık gitmeleri halinde kendilerine her türlü kolaylığın sağlanacağı söylendi.

DHA / Kadir Çetinçalı

İLGİLİ HABERLER

Sıradaki Haber
F.Bahçe'de yollar ayrılıyor
Yükleniyor lütfen bekleyiniz