Futbol

İnanılmaz transfer skandalı iddiası

08 Nisan 2014 Salı 21:42 - Son Güncelleme 08 Nisan 2014 Salı 22:04

Alman gazetesi Bild'in internet sitesi ilginç bir iddiayı ortaya attı.

Alman gazetesi Bild'in internet sitesinde Trabzonspor'un gerçekleşmeyen Diouf transferi ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Bordo-mavili kulüp, iddiayla ilgili resmi twitter hesabından açıklama yaptı.

Trabzonspor ara transfer döneminde Hannover 96’nın forveti Mame Diouf’u istemiş ancak Senegalli oyuncu Türkiye’ye gelmemişti.

Prestijli Alman gazetesi Bild’in internet sitesinde ise bu transferin perde arkası olduğu iddia edilen bir hikaye anlatıldı.

İddialara göre, Trabzonspor adına menajer Şükrü Kaya, Diouf ile irtibata geçiyor. WhatsApp üzerinden Diouf ile görüşmek isteyen Türk menajer, oyuncunun eski numarasına mesaj atınca olanlar oluyor. Diouf gibi transfer görüşmelerini sürdüren iki kafadar Sascha Ernst ile Christophe Vostal, Senegalli oyuncu adına transfer taleplerini Şükrü Kaya’ya iletiyor:

“Şükrü Kaya’dan bize fotoğraf bile geldi. Trabzonspor Başkanı’nın imzaladığı sözleşme kağıdı yolladı mesela... Kendisi bize Türkiye’nin 1 numarası olduğunu söyledi. Biz de ondan 2 milyon euro net, üç yıl için toplam 7.5 milyon euro istedik.”

Trabzonspor ise resmi Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı:

Açıklamada, "Şükrü Kaya isimli bir menajerle kulübümüzün bir bağlantısı yoktur. Adı geçen oyuncu için devre arasında kulübü ile direk temasa geçilmiştir" denildi.

Etiketler : DioufTrabzonspor
Sıradaki Haber
Ve buzlar eridi
Yükleniyor lütfen bekleyiniz