19
Aralık 2018
Çarşamba
Reklamı Kapat

Mariano: "Şampiyonlar Ligi'nde elimden geleni yapacağım"

  • 12.09.2018 / 21:30 - trtspor.com.tr

Spor Toto Süper Lig'de 2017-2018 İlhan Cavcav Sezonu'nun en iyilerine ödüllerinin verildiği "Futbolun Süperleri" ödül törenine katılan Galatasaraylı futbolcu Mariano, "Şampiyonlar Ligi'nde takımımı başarılı bir yere taşımak için elimden gelenin en iyisini yapacağım." dedi.

İstanbul Kongre Sarayı'nda, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Digiturk CEO'su Yousef Al-Obaidly'nin ev sahipliğinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilen organizasyon öncesinde Mariano basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.  

Galatasaraylı futbolcu Mariano, böyle bir geceye katılmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Takımımız çok iyi bir performans gösterdi ve güzel bir şampiyonluk geldi. Bunun ardından böyle bir geceye katılacağımız için çok mutluyuz. Sadece biz değil mutlaka diğer takımlardan arkadaşlarımız da olacak. Onların da gösterdiği performanslar var. Böyle güzel bir gecede performanslar değerlendirilecek." ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı takımın yerinin UEFA Şampiyonlar Ligi olduğunun altını çizen Brezilyalı futbolcu, şunları kaydetti:

"Geçen sene çok önemli bir şampiyonluk var. Şampiyon olmamızdaki en önemli amaçlardan biri tekrar ait olduğumuz yer olan Şampiyonlar Ligi'ne dönmekti. Her oyuncunun, her takımın mücadele etmek istediği bir yer. Tüm büyük takımlar orada olacak. Biz de orada olacağız. Ben de sarı-kırmızılı formayla hem taraftarlar hem camia için, Şampiyonlar Ligi'nde takımımı başarılı bir yere taşımak için elimden gelenin en iyisini yapacağım."