Futbol

Rıdvan ve Ersin'in talipleri artıyor

21 Nisan 2022 Perşembe 11:54 - Son Güncelleme 21 Nisan 2022 Perşembe 12:00  |  Kaynak : TRT SPOR

Beşiktaş’ta Rıdvan Yılmaz ve Ersin Destanoğlu’nun talipleri artıyor. Serie A ve Premier Lig’den birçok ekibin temsilcisi, Beşiktaş- Kasımpaşa maçında 2 genç futbolcuyu izleyecek.


Beşiktaş’ın 2 genç oyuncusu Avrupa kulüplerinin takibinde. Başta Lyon olmak üzere birçok Fransız ekibinin izlediği Rıdvan Yılmaz ve Ersin Destanoğlu’nun talipleri artıyor.

Serie A ve Premier lig ekiplerinin temsilcilerinin de, bu iki futbolcuyu Beşiktaş - Kasımpaşa maçında izlemek için Pazartesi günü Vodafone Park stadına olacağı öğrenildi.

Atalanta ve Tottenham, özellikle Rıdvan Yılmaz ile ilgileniyor. 3-4-3 dizilimiyle mücadele eden Atalanta ve Tottenham, bu sistemde 20 yaşındaki futbolcunun sergileyeceği performansını da yakından takip edecek.

Bu arada, Beşiktaş ve Schalke yöneticileri arasında Can Bozdoğan pazarlığı da sürüyor.

Siyah beyazlılar, Valerien Ismael’in gelişinin ardından takımda daha fazla süre almaya başlayan genç futbolcunun bonservisini almayı planlıyor.

Yönetim, bu transferi 1 milyon avronun altında bir bonservis bedeliyle sonuçlandırmaya çalışıyor. 21 yaşındaki futbolcunun sözleşmesinde 1 milyon 800 bin avroluk satın alma opsiyonu yer alıyor.  

Sıradaki Haber
Üst kutu 6
Yükleniyor lütfen bekleyiniz