Futbol

Samet Aybaba'dan ayrılık açıklaması

02 Eylül 2021 Perşembe 11:15 - Son Güncelleme 02 Eylül 2021 Perşembe 18:10  |  Kaynak : TRT SPOR

Adana Demirspor'la yollarını ayıran teknik direktör Samet Aybaba açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, paylaşmaktan hicap duyacağı bazı hadiseler sebebiyle karşılıklı olarak ayrılık kararı verdiklerini belirtti.

Adana Demirspor'u Süper Lig'e çıkarma başarısı gösteren ancak geride kalan 3 hafta sonunda Akdeniz ekibi ile yollarını ayıran Samet Aybaba açıklamalarda bulundu.

Ayrılık kararını yönetim ile birlikte aldığını ifade eden Aybaba, "Süper Lig'e çıkışımız itibarıyla kulübün içerisinde gelişen bir takım olayların, futbol doğrularım ile örtüşmediğinin bilinmesini istiyorum. En mutlu olmamız gereken dönemlerin bir çoğunu maalesef üzgün ve mutsuz geçirdik. Sonuç olarak paylaşmaktan hicap duyacağım bazı hadiseler sebebiyle karşılıklı olarak ayrılık kararı verdik. Bu kararın iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. Tüm Adana Demirspor taraftarlarına, şehrin önde gelenlerine, bana hissettirdikleri karşılıksız sevgi ve gösterdikleri itibar için teşekkür ediyorum. Bu değerlerin, satın alınamayacak şeyler olduğunu, bir hemşehriniz olarak çok iyi biliyorum." dedi.

.Açıklamasında görev süresince elinden gelenin en iyisini yaptığını belirten tecrübeli çalıştırıcı, "Bu güzel serüvene hangi koşularda başladığımızı, bizden önce neler yaşandığını ve kulüp olarak bugün geldiğimiz noktayı değerlendirmiyor, futbol kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Sadece bu zaman dilimi içerisine sığdırılan mucize hikayeye, hakkaniyetli bakmanızı temenni ediyorum. 46 yıllık futbol yaşantımın hiçbir döneminde, yaptığım fedakarlıkların, ülke futboluna kazandırdığım oyuncuların ya da elde ettiğim başarıların fark edilmesini, takdir görmesini ya da teşekkür edilmesini beklemedim. Çok şey konuşabilir, anlatabilirim. Ancak futbol yaşantım boyunca yapmadığım bir şeyi, şimdi yapmanın çok anlamlı olmayacağını düşünüyorum. " ifadelerine yer verdi.

Sıradaki Haber
Rizespor, Oğulcan için ödeme yapıldığını açıkladı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz